Майбутнє людини – у ній самій.
Джон Кехо
Джон Кехо
– тренер з особистісного зростання, автор бестселерів, розробник семінарів та тренінгів, які допомогли людям змінити своє життя.
...
Читати далі »
|
Повоений Київ. 1947 рік. Саме у цей період історіі розгортається дія нового роману
Марини Гримиіч
«Клавка»
.
Клавка – секретарка Спілки письменників за родом своєї професії знає про письменників усе, а драматичні події відбуваються на її очах. Тоді розгорнувся сумнозвісний Пленум, відомий в історії через розгром української літератури, зокрема Максима Рильського та Юрія Яновського.
...
Читати далі »
|
Знищення Речі Посполитої внаслідок трьох її поділів наприкінці
XYIII
ст. відбувалося в умовах входження світової історії в період Нового часу. Подальші процеси, що охопили Європу впродовж
XIX
ст., характеризуються першочергово як боротьба народів за своє національне самовизначення та самоствердження. Роз’єднані народи виборювали й зрештою здобули об’єднані національні держави, а чисельні народи через свої рухи національно-культурного відродження – заявляли про власну самобутність. Поляки в цих процесах стояли дещо осібно, адже в них ішло змагання поміж двома проектами – шляхетсько-аристократичним та національно-демократичним. Згідно з цим проектом, прагнули відродити щойно втрачену станово-шляхетську республіку без жодних суттєвих змін у ній, за іншим проектом – намагалися поширити національно-польське усвідомлення на усі верстви суспільства й таким чином, заручившись підтримкою національно-свідомого селянства й міщанства, видобувати громадянське польське суспільство.
...
Читати далі »
|
«Життя – маскарад. Чи варто завжди носити одну й ту саму маску? Це залежить від маски і від вас. Якщо маска вам не пасує, якщо заважає, якщо вам здається, що вона приневолює вас грати роль, для якої ви не надаєтеся, спробуйте замінити її іншою. Їх безліч. Але будьте обережні! Маска сама заправлятиме балом. Інші маски вважатимуть вас за того, ким ви видаєтеся. Вирушаючи на бал життя, виберіть собі підхожу маску».
...
Читати далі »
|
У вас всередині міститься один з найнеймовірніших комп
’
ютерів на Землі. Він здатен зберігати мільярди бітів інформації й майже миттєво знаходити потрібну. Він може моментально розпізнати звук чи запах, рукопис чи зображення – значно швидше й достовірніше за електронні комп
’
ютери. Що ж це за диво-машина? Звісно ж, ідеться про ваш мозок.
...
Читати далі »
|
Комплекс споживних властивостей виробів з пластмас в першу чергу буде визначатись натуральними властивостями того виду полімеру і пластмаси на його основі, з якого виготовлений той чи інший виріб.
Вивчення споживчих властивостей пластмасових виробів побутового призначення вимагає перед усе полімерів і пластмас на їх основі, що застосовується в виробництві пластмасових виробів побутового призначення, набутих і природних, тобто натуральних, властивостей цих пластмас.
...
Читати далі »
|
Неабияку популярність серед глядачів завоював український телевізійний серіал «Кріпосна», який став хітом за кількістю переглядів не лише в Україні, але й у Польщі.
Глядача зачаровують не тільки події мелодрами, а й чудові краєвиди, які прекрасно передають атмосферу ХІХ століття. Однією з історичних локацій зйомки фільму став унікальний історико-архітектурний комплекс у Качанівці на Чернігівщині - родовий маєток Тарнавських і Харитоненків, який у ХІХ – на поч. ХХ ст. був одним з найбільших осередків української культури.
...
Читати далі »
|
Володимир Набоков — видатна постать у мистецькому світі, прозаїк, поет, перекладач, літературознавець. Його твори кілька разів успішно екранізували, їх неодноразово зараховували до списків бестселерів.
Англомовне середовище, у яке потрапив Набоков з переїздом у США у 40-х роках ХХ століття, спонукало його до спроб писати англійською мовою. Першою книгою, яку він написав англійською, його блискучим дебютом став роман «Справжнє життя Себастьяна Найта»,
який тривалий час ховався в тіні культової «Лоліти».
...
Читати далі »
|
ХХ століття вже охрестили століттям переселень. Здебільшого ці переселення були примусовими. Вже нікого не здивуєш визначенням «депортований народ». Держава довгий час замовчувала ці трагічні події.
Як, чому і куди цих людей «переміщували», знають лише історики і... самі депортовані.
...
Читати далі »
|
Нещодавно у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» вийшла нова книга відомого херсонського письменника
Віктора Вальда – «Меч Сагайдачного»
. Цей історичний роман він писав майже півтора року. Вся інтрига закручується навколо спадку Петра Конашевича - Сагайдачного – меча, подарованого гетьману польським королевичем, майбутнім королем Речі Посполитої Владиславом IV, на знак подяки після перемоги об’єднаних військ над турецькою армією.
Цей нагородний меч був інкрустований золотом та діамантами. На ньому був напис на латині — «Владислав Конашевичу кошовому під Хотином проти Османа». Так один із найповажніших на той час монарших дворів Європи визнав заслуги українського козацтва в обороні Речі Посполитої та інших європейських країн від
...
Читати далі »
|
«
1
2
3
4
5
6
7
...
143
144
»
|