Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Вересень » 25 » Товарознавство непродовольчих товарів
11:04
Товарознавство непродовольчих товарів

   Комплекс споживних властивостей виробів з пластмас в першу чергу буде визначатись натуральними властивостями того виду полімеру і пластмаси на його основі, з якого виготовлений той чи інший виріб.

Вивчення споживчих властивостей пластмасових виробів побутового призначення вимагає перед усе полімерів і пластмас на їх основі, що застосовується в виробництві пластмасових виробів побутового призначення, набутих і природних, тобто натуральних, властивостей цих пластмас.

У навчально-наочному посібнику Товарознавство. Непродовольчі товари: вироби господарського та культурно-побутового призначення : навч.-наоч. посіб. / І. С. Полікарпов, В. С. Лукашов, І. І. Шийко та ін. – Львів : Магнолія 2006, 2018. – 296 с., розглянуто чинники формування асортименту і споживних властивостей виробів господарського та культурно-побутового призначення. Велику увагу приділено вивченню сучасного асортименту та оцінці якості цих товарів. Видання мстить ілюстративно-наочні матеріали, що сприяють вивченню і викладанню дисципліни, засвоєнню їх змісту.

Навчальний посібник буде корисний для студентів товарознавчих спеціальностей вищих навчальних закладів.

Наталія Литвиненко

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 12 | Додав: texnik | Теги: товарознавство, непродовольчі товари, вироби побутового призначення | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]