Британський романіст і письменник-оповідач Тібор Фішер народився у 1959 році в Лондоні в сім’ї угорських емігрантів. Отримав освіту в Кембриджському університеті, працював журналістом.
За версією літературного журналу «Гранта» у 1993 році письменник входив до двадцятки найкращих молодих британських письменників. Вже перший його роман - «Гірше не може бути» (1993), був удостоєний престижної премії Бетті Траск, а роман «Під жабою» - включений до списку Букерівської премії.
...
Читати далі »
|
Книга Ларрі Сенна «Ліфт настрою»
допоможе глибше пізнати себе і збагатити всі сфери свого життя. В ній автор дає мудрі практичні поради як стати більш успішним у роботі, стосунках, поліпшити здоров
’
я та якість повсякденного життя. Настрій письменник порівнює з ліфтом: він то піднімається вгору, то опускається донизу
...
Читати далі »
|
Революція 2013-2014 років зачепила кожного українця, незалежно від його політичних уподобань. Більшість з нас брала у ній участь. Але досьогодні так званий Майдан залишається суцільною загадкою. Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто впливав на події? Як ділили владу переможці? Чому перед "рускім міром" впав Крим і Донбас, але встоявли Харків, Дніпро і Одеса?
...
Читати далі »
|
Як багато українців знають геніального волинського художника, воїна УПА Ніла Хасевича? І цілий світ знає іншого геніального митця - Білла Титлу, сина українських емігрантів із США, художника студії Діснея, творця неповторних "Білосніжки", "Піноккіо" і "Дамбо". Що між ними спільного? Чи пересікалися їхні шляхи? Яка доля судилося кожному з них?
...
Читати далі »
|
Галина Пагутяк. Небесна кравчиня.
"…на світі є дуже мало речей, яких неможливо уникнути. Наприклад, смерті чи беззахисності. Смерть можна полегшити надією на інше життя, беззахисність - надією на захист. Але у вічності ми беззахисні і смертні", - ці слова Галини Пагутяк можуть бути лейтмотивом до усієї книги «Небесна кравчиня», хоча кожен окремий твір має власний ключ до прочитання.
...
Читати далі »
|
Хав'єр Маріас
— видатний іспанський письменник, чиї романи перекладені сорока чотирма мовами і видані в п’ятдесяти семи країнах. Його нова книга
«Берта Ісла»,
за словами самого автора,— умовний шпигунський роман, роман про очікування».
...
Читати далі »
|
Альберто Моравіа
(справжнє прізвище – Альберто Пінкерле) з вісімнадцяти років – з 1925 року – бере інтенсивну та різнобічну участь у літературному житті Італії. 1929 року він зажив слави романом «Байдужі», в якому змалював меланхолійну картину духовної порожнечі тієї генерації, що ввійшла в життя після того, як Муссоліні узурпував владу. А 1989 року
...
Читати далі »
|
Хорхе Луїс Борхес
– сумлінному читачеві кінця
XX
– початку
XXI
століття це ім’я відоме якнайкраще. Гордість аргентинського та окраса світового письменства, володар незліченної кількості літературних премій в Європі та Америці, одна з центральних фігур постмодерної культури, великий ерудит і запеклий книжник, Борхес вже понад 50 років залишається неодмінним пожильцем книгозбірні всякого поважного інтелектуала. Одначе для того, хто
...
Читати далі »
|
Ось вже 150 років з дня написання найвищого витвору літературного мистецтва
Віктора Гюго «Людина яка сміється»
. Але тема актуальна і до наших днів. Твори відомих світових класиків популярні серед читацької аудиторії завжди.
...
Читати далі »
|
Нещодавно побувала на зустрічі з письменником із Мукачева. Відразу вирішила поділитись враженням.
Мирослав Дочинець - це великий автор, книгами якого зачитуються багато людей. Його книги стають бестселерами не тільки в Україні, але й за кордоном, так як письменник вміє показати читачеві живу людину у всій її красі і щирості. Його книги можуть зачепити за живе будь-якого читача, бо кожен в якомусь із героїв пізнає самого себе або до болю знайому ситуацію.
...
Читати далі »
|
«
1
2
3
4
5
...
143
144
»
|