Книга сучасної англійської письменниці
Гелен
Філдінг «Щоденник Бріджит Джонс»
- це розповідь про сучасну жінку, з її мріями, сподіваннями, намірами вдосконалюватися.
...
Читати далі »
|
Не так давно, у Видавництві Старого Лева, вийшов українською мовою роман Елізабет Ґілберт «Місто дівчат».
Його презентація відбулася в Лондоні на початку літа. Восени книга з’явилася на полицях бібліотек і книжкових магазинів в Україні, але вже встигла отримати безліч позитивних відгуків.
Елізабет Ґілберт повністю підкорила світ романами «Їсти, молитися, кохати» та «Природа всіх речей». Перший з них був екранізований (2010 р.) за участю Джулії Робертс у головній ролі. І знову - нова захоплююча історія.
...
Читати далі »
|
Вдовиченко Г. Найважливіше - наприкінці.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2019.- 336 с.
Роман «Найважливіше – наприкінці» став для Галини Вдовиченко своєрідною терапією. Після трагедії, яка сталася в її житті, письменниця закрилася в собі. На початку написання вона порівняла роман з особистим щоденником.
Ця книга про стосунки чоловіка та жінки у вимірі життя самої письменниці. Про стан війни, про перемир’я, про розчарування, про надію та віру між ними двома. Роман – це є аналіз того відрізку життя, який вони провели разом. Ця книжка проголошує прості, але водночас найважливіші
...
Читати далі »
|
Прищепа О. П. «Місця зустрічі» : культурне довкілля міст Правобережної України (кінець XVIII-початок XX ст.) : монографія. – Рівне : М. Дятлик, 2019. – 688 с.
У монографії розглянуто формування міського освітньо-культурного середовища дніпровського Правобережжя в добу Російської імперії на концептуальних засадах «нової культурної історії». Використання системно-функціонального підходу і мережевого аналізу дозволило поглянути на простір міського культурного повсякдення крізь призму формування соціальних з’язків містян, як-то, комунікативність, згуртованість, чи то розмежування.
...
Читати далі »
|
«Ніхто й не очікував,
що наявність винагороди
матиме негативний ефект»
Деці Едвард.
П
і
нк Д. Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує / Д. Пінк – Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2016. – 208 с.
Запропонована кн
ига дає змогу сьогодні глянути на людську мотивацію під інакшим кутом огляду.
...
Читати далі »
|
Історія українського образотворчого мистецтва складається із сотень непересічних імен творців художніх образів у живописі, графіці, скульптурі. Одне з них -
Костянтин Литвин
(1938 – 1998) - видатний український живописець, творчий шлях якого сповнений постійного пошуку: від стриманих та лаконічних полотен «суворої» стилістики 60-х – до сповнених надзвичайної енергетики та гострого відчуття кольору картин 90-х.
До вашої уваги видання, присвячене творчості Костянтина Литвина – автору пейзажів, полотен на історичну тематику у реалістичному стилі
...
Читати далі »
|
Девід Стіллман не новачок у розмові про покоління. Понад двадцять років його запрошують керівники бізнесу, політики та ЗМІ, щоб він поділився своїм досвідом щодо того, як найкраще подолати розриви в світогляді поколінь. Зараз ринок праці поповнюється представниками нового покоління. Утім, про це мало хто говорить. Чи радше – говорили. Покоління
Z
. Покоління народжених у 1995-2012 роках.
...
Читати далі »
|
Ден Браун – неперевершений майстер історичного трилера, автор численних бестселерів, серед яких найпродаваніший роман усіх часів – «Код да Вінчі». Його новий роман «Джерело» - книга з приголомшливим сюжетом і на сьогодні є одним з найяскравіших та найкращих романів.
...
Читати далі »
|
Мepi Шiдi Куpciнка. Виховання надзвичайної дитини.
Перед сучасними батьками часто постає питання: щo poбити, якщo дитинa нaдтo чутлива, aктивнa, eмoцiйнa, вpaзливa? Ця книжка — cпpaвжнє pятiвнe кoлo для таких батьків. Вона розповідає пpo тe, як зpoбити життя бaтькiв i дiтeй знaчнo лeгшим, цiкaвiшим, змicтoвнiшим i, гoлoвнe, щacливiшим. Досвічений пeдaгoг та дбaйливa мaмa Мepi Шiдi Куpciнкa дiлитьcя з бaтькaми власним унiкaльним досвідом та cтpaтeгiєю виxoвaння надзвичайних дітей, нaбутими під час poбoти в дитячoму цeнтpi. Авторка дoпoмoжe вaм зpoзумiти пpичини дивнoї пoвeдiнки дитини, виpiшити пpoблeми iз зacинaнням i пpoкидaнням, гacити eмoцiйнi aтaки, oбpaти садок та шкoлу. Педагогічне кpeдo Мepi Шiдi — «Гoлoвнe — poзвитoк, a нe досконалість!»
Олена Сисюк
|
Перші письмові згадки про плоди кавового дерева і їхні тонізуючі та інші лікувальні властивості є в записах Авіценни та ар-Разі, найвідоміших медичних авторитетів середньовічної арабської науки.
Насправді не тільки сам напій, але і спосіб його споживання, і культура навколо його споживання справили величезний вплив на розвиток суспільства.
...
Читати далі »
|
«
1
2
3
4
5
6
...
143
144
»
|