Дизайн за своєю природою вимагає від нас негайної оцінки
,
він покликаний розв
’язати ту чи іншу проблему.
На основі першого враженнями судимо про все на світі.
Кідд Ч. Перше враження / Чіп Кідд; пер. з
англ.
М. Щербатюк. — X. : Віват, 2017. — 144 с.
це – веселий і грайливий погляд на важливість першого враження в житті й у книжці від відомого дизайнера, майстра книжкових обкладинок Чіпа Кідда. На його думку, саме від першого враження залежить,
...
Читати далі »
|
Олексій
Волков
.
Шпиталь
. Новий детектив від відомого майстра гостросюжетної прози.
Книга про історію від часів хрестоносців, через Першу та Другу світові війни до радянського та пострадянського періоду. Тут є все: кохання, дружба, взаємодопомога, підступ, гумор, детектив, містика і реальність.
...
Читати далі »
|
Мітулінський Т. / Т. Мітулінський // Культура і життя. – 2018. – 14 груд. – С. 14-15.
Перебираючи домашній архів, автор статті натрапив на цікавий документ – атестат його бабусі, Мітулінської (в дівоцтві - Скаржановська) Віри Євстафіївни про закінчення в 1918 році 1-го Київського жіночого училища духовного відомства.
Одним із типів навчальних закладів, що існували на території України у другій половині 19 століття, були жіночі училища духовного відомства
...
Читати далі »
|
Якщо ви жодного разу не бачили
землерийку,
то подумаєте, що то звичайна сіренька і хвостенька мишка. Назву ці тваринки дістали від того, що «діяльність» цих маленьких ссавців проходить під землею в пошуках корму – комах і личинок. Водночас розпушують землю в садках і городах. Під час такої «оранки» грунт насичується киснем. Землерийка менша й темніша, ніж миша, має чудесний ніс лопаткою, як у крота
...
Читати далі »
|
Сучасне життя важко уявити без
мобільного телефону.
Відповідно до опублікованої у 2013 р. доповіді ООН кількість власників мобільних телефонів значно перевищує кількість людей, що мають туалет. Шість із семи мільярдів людей мають мобільні телефони, але тільки 4,5 млрд живе у гідних санітарно-гігієнічних умовах.
І саме з цим унікальним винаходом пов’язане ім’я американського інженера Мартіна Купера. «Я дзвоню тобі із цього стільникового телефону» - ця фраза пролунала з уст винахідника 13 квітня 1973 року, і ознаменувала народження нової ери мобільного зв’язку
...
Читати далі »
|
Рачинець С. П. На краю безодні : повість / С. П. Рачинець. – Рівне : Дятлик М., 2017. – 144 с.
«На краю безодні» - новий прозовий твір відомого українського письменника Сергія Рачинця. Ця художньо-документальна повість – про людей, чиї імена не вигадані, а жили і живуть у нашому волинському краї. Їхня доля, як і багатьох радянських людей, чиї серця не раз омивали гарячі сльози, переповнювалися стражданнями і болями під час Другої світової війни та в повоєнний час.
...
Читати далі »
|
Целюк Й. Моє рідне село: Біла Криниця / Й. Целюк. – Б.м., 2018. – 160 с.
Автор твору Йосип Целюк, практично, безвиїзно мешкає в своєму рідному селі і з почуттям любові до своєї землі та людей, постійно всюди, де цього вимагають обставини, представляючись, каже: «Я – абориген Білої Криниці».
А чи рідне село всім іншим жителям? Чи знають аборигени і переселенці його історичне минуле та сьогодення? Чи знають, шанують і поважають корінних жителів села, землю, яку вони і їх предки для них зберегли? Перелік запитань можна було б продовжувати. Щоб дати відповідь на всі ці запитання, автор вирішив зібрати інформацію про село та систематизувати її. Автор даної праці не літератор і не філолог, має технічну освіту, тому подає в основному фактичний матеріал. Чітке запитання і конкретна відповідь – таку він поставив собі мету і стиль свого опису.
...
Читати далі »
|
|