Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Січень » 31 » Як відрізнити хороший дизайн від поганого
23:27
Як відрізнити хороший дизайн від поганого

  Дизайн за своєю природою вимагає від нас негайної оцінки, він покликаний розв’язати ту чи іншу проблему. На основі першого враженнями судимо про все на світі.

  Кідд Ч. Перше враження / Чіп Кідд; пер. з англ. М. Щербатюк. — X. : Віват, 2017. — 144 с.

  це – веселий і грайливий погляд на важливість першого враження в житті й у книжці від відомого дизайнера, майстра книжкових обкладинок Чіпа Кідда. На його думку, саме від першого враження залежить, на що ми відразу звертаємо увагу, як вибудовуємо взаємодію з навколишнім світом, чи готові ви­тратити гроші на щось.

  Автор, показуючи нам приклади дизайну — хорошого, поганого, абсурдного, геніального, — із гумором відкриває секрети, аналізує їх, як це може робити лише професіонал, оцінюючи все прискіпливим натренованим оком. Автор демонструє нам часто непомітні красу і нездарність у тому чи іншому дизайні й доводить, що саме перше враження, усвідомлюємо ми те чи ні, має ве­личезний вплив на наше сприйняття світу.

  Книга чекає Вас у відділі інформації та документів виробничої тематики.

Шапірко Людмила

 

 

 
Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 34 | Додав: texnik | Теги: профіесіонал, Секрети, перше врааження, дизайн | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]