Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Пластилін
16:39
Пластилін

Баковецька-Рачковська І. Пластилін : детектив з елементами психологізму / І. Баковецька-Рачковська. – Дніпро : Моноліт, 2018. – 256 с.

Ірина Баковецька-Рачковська — письменниця, етно-рок-виконавиця, композитор, краєзнавець, журналіст, головний редактор, громадська діячка. Закінчила Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Філософія. Релігієзнавство», здобула спеціальність «Хорове диригування» в Інституті мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету та ступінь магістра журналістики в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті. Автор поетичних збірок «Фундаменти святинь» (2008), «Римовані весни» (2012), «Перехрестя роси» (2013), «Із ребра хаосу» (2015), «Write, tomboy, write! Або Якби Бенксі жив у місті Ра» (2017) та книжки-дослідження «Релігійне життя надслучанського краю» (2013). Лауреат літературних премій імені Михайла Дубова та Валер’яна Поліщука.

Роман з елементами психологізму «Пластилін» написаний так, що ви одразу впізнаєте себе і своїх знайомих в героях цього детективу.

Головний герой —  журналіст на прізвисько Кекс розслідує вбивства одинадцятьох своїх колег. Хоча навіщо йому це? Адже він жив без турбот, не дуже замислювався про життя як таке взагалі. І тут таке бажання ?

Що за істота наважилася скоїти це жахіття? Який мотив? Чи є це ритуальною витівкою релігійних фанатів, чи кровожерною помстою зневіреної коханки? Чим далі заходить розслідування, тим краще відкривається світ головного персонажа з його спостереженнями та внутрішніми переживаннями. Кексові доведеться пройти важкий шлях, щоб розплутати справу, бо тільки знайшовши вбивцю, він зможе пізнати себе.

«Пластилін» або подобається, або не подобається. Середини немає. Неординарний, сміливий погляд на сутність буття й природу самовизначення людини.

Цей детектив виконує аж ніяк не розважальну, швидше - повчальну функцію. 

Читати, чи не читати?

Вибір за вами. Любите детективи - тоді вперед, відкрийте щось цікаве для себе.

                                                                                                                        Петрук І.

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 64 | Додав: kraeznavzi | Теги: Письменники- земляки, Детектив | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]