Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Вересень » 29 » Літературний дебют Анни Шпилевської
10:16
Літературний дебют Анни Шпилевської

Шпилевська А. Симфонія хаосу / Анна Шпилевська. – Острог ; Рівне, 2013. 154 с.

«Симфонія хаосу» - перша збірка молодої авторки Анни Шпилевської, видана за кошти гранту від голови Рівненської облдержадміністрації та голови обласної ради. Вона стала переможцем конкурсу «Краща книга Рівненщини 2013 року» у номінації «Кращий літературний дебют».

Анна Шпилевська народилася у Рівному, закінчила Рівненське музичне училище, Львівську національну музичну академію. З ранніх років захоплюється поезією та прозою, робила спроби писати власні твори. Друкувалась в місцевій періодиці, в літературному альманасі «Наше коло» та «Погорина». До книги входять три невеликі повісті, оповідання, замальовки, міні-есеї, а також кілька віршів. Різнопланові за темою і за формою, вони свідчать про творчі пошуки письменниці, яка то припасовує старовинні перекази до сьогодення, вводячи в нього містичні персонажі, то пропонує читачеві цілком реалістичні сюжети, однак напружує його складними психологічними проблемами, з якими стикаються герої, наші сучасники – молоді люди, котрі щойно визначаються зі своїм майбутнім. Багата колоритна мова, живі діалоги, відчуття музики, яка наче проривається зі сторінок, дозволить читачам відчути неабияку естетичну насолоду і водночас змусить їх замислитись.

Малишева Л. М.

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 354 | Додав: kraeznavzi | Теги: Художня література, краєзнавство, Поезія | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]