Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 30 » Ігор Дерев’яний « Сила волі. Євген Коновалець»
09:54
Ігор Дерев’яний « Сила волі. Євген Коновалець»

2016 рік в Україні – рік вшанування пам’яті Євгена Коновальця (1891-1938), видатного військового та політичного діяча.

Унікальною, з огляду на висвітлення цієї теми, є книга І. Дерев’яного «Сила волі. Євген Коновалець» (Л., 2013), перша ілюстрована біографія одного із визначних діячів українського визвольного руху. Це історія людини, яка створила найуспішніший український політичний проект ХХ століття (Організацію українських націоналістів) завдяки «поєднанню енергії двох поколінь – досвідчених вояків доби Української Народної Республіки та молоді генерації Степана Бандери та Романа Шухевича», як говорить автор видання. Також це історія фронтового офіцера, творця одного з найкращих частин української армії за державність 1917-1921 років; історія військовика, який умів воювати, але чудово опановував політичні методи боротьби; історія політика, котрий робив усе, щоб об’єднати Схід і Захід; історія лідера, що після поразки зумів дати нову надію й підняти на нову боротьбу.

У книзі містяться документи й свідчення очевидців, власні спогади, унікальні фотографії. Все це разом дозволяє зрозуміти силу волі людини, здатної змінити час. Як заповіт для наступних поколінь звучать слова Євгена Коновальця: «…нашим обов’язком є вести нашу визвольну боротьбу далі, в непохитній вірі, що Україна буде знову самостійною державою…».

 

 

Неоніла Кожан

 

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 315 | Додав: kraeznavzi | Теги: політичний діяч, ОУН, вшанування, військовий діяч, українська революція, УНР | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]