Вітаю Вас, Гість
Головна » Каталог сайтів » Літературні та бібілотечні блоги, сайти » Літературні та бібілотечні блоги, сайти

У категорії сайтів: 9
Показано сайтів: 1-9

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
«Книжкова шафа» -  незвичайна шафа: ті книги, що ви знайдете в ній, самі промовлятимуть до вас (найчастіше голосом Ірини Євстафьєвої, згодом - голосами інших майстрів художнього слова). Тож, будь ласка, умощуйтесь зручніше і слухайте .

Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 417 | Дата: 22.05.2012

Якщо Ви любите читати, якщо Вас цікавить література, значить, "Друг Читача" – для Вас. Як зорієнтуватися в морі книжок? Що цікавого написали улюблені автори? Що нині модно читати? Що говорять про нові книжки? На всі ці питання Ви знайдете відповідь на нашому сайті.  Тут до Вашої уваги інтерв’ю з письменниками, незвичайні розповіді про класиків, закордонні репортажі, зустрічі з непересічними читачами, новини літератури та книжкові новини, афіша цікавих подій та аналітичні матеріали. Тут Ви прочитаєте рецензії на нові та модні книжки і знайдете відповідь на головне запитання: що почитати? Література якого жанру Вам підходить, чи зацікавить українська література, чи Ви бажаєте читати публіцистику – з усім цим Вам допоможе розібратися сайт "Друг Читача".

Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 421 | Дата: 01.05.2012

Російський інформаційно-довідковий портал «Library.ru» пропонує:

· Бібліотекарям: документи і матеріали, необхідні для їх професійної діяльності;
· Користувачам Інтернету, особливо молоді: доступ до інформації та матеріалів, що активно користуються попитом, але відсутні у Мережі;
· Тим, хто, можливо, не користується послугами реальних бібліотек, але не проти ближче ознайомитися з ними: цікаві історичні факти, новини, замальовки, посилання на ресурси про бібліотеки;
· Користувачам, які потребують інформації, але не мають в достатній мірі навичок самостійного пошуку її у Мережі: каталог російських і зарубіжних віртуальних довідкових служб, посилання на тексти про мистецтво пошуку інформації, а головне, вони мають можливість задати свої питання в найбільшу в Рунеті віртуальну довідково-інформаційну службу.
Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 349 | Дата: 01.05.2012

   «ЛітАкцент» – видання, покликане бути провідником у світі сучасного письменства. Той, хто більш-менш систематично відвідує книгарні в Києві, або ж у якомусь іншому місті чи містечку України (там, де вони ще залишилися!), хто має смак до гарної літератури і хоче зіставити свої оцінки новинок із судженнями літературознавців («реєстрових» і «новобранців») – може зазирнути на наш сайт.                  
  
Найбільше уваги ми приділятимемо постатям і творам помітним, хоча не будемо оминати й «каламуть» літературного потоку. Чіпатимемо й авторитети, особливо «дуті». Тому готуйтеся до зустрічі з думками дискусійними, гострими – і сприйміть їх як запрошення до полеміки. Акцент – це вибір, оригінальне міркування, привертання уваги, «орієнтація на місцевості», проте аж ніяк не претензія на остаточність оцінок. Мандруймо, отож, дорогами сучасної літератури – української і зарубіжної! Сподіваємося, що в цих подорожах ви не будете нудьгувати.  Для того й відкриває свої сторінки «ЛітАкцент» – видання для homo sapiens, себто для тих, хто вірить, що Слово і Думка можуть багато. Творче забезпечення сайту здійснюється за участі наукового центру досліджень сучасної літератури Національного університету «Києво-Могилянська академія». Матеріали сайту оновлюються щодня.


Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 768 | Дата: 01.05.2012

Раздел «Обзор новых книг» ежедневного электронного журнала «Etoday». Информационный иллюстрированный интернет-журнал, представляющий собой закрытое сообщество. Мы предлагаем Вам только самое интересное и яркое из мира знаменитостей кино, музыки, моды и спорта, самые актуальные новости технологий и архитектуры, дизайна и рекламы
Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 298 | Дата: 11.03.2012

    Літературний сайт для усіх, хто літературу не просто "вживає", але і усіляко насолоджується цим процесом. З осмисленням, іграми-анологіями і ретельним інтелектуальним "переварюванням".

Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 561 | Дата: 05.03.2012

   Музей фактів — це колекція ретельно відібраних відомостей з серії "Чи знаєте ви, що...", перевірених на достовірність та забезпечені джерелами. зараз у колекції 1813 фактів.

Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 1126 | Дата: 01.03.2012

Трансліт - блог про літературу та форми її існування.
Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 369 | Дата: 25.01.2012

Друг Читача – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.
Літературні та бібілотечні блоги, сайти | Переходів: 584 | Дата: 25.01.2012