Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Лютий » 24 » Знаменні та пам’ятні дати 2019 року
14:13
Знаменні та пам’ятні дати 2019 року

Знаменні та пам’ятні дати 2019 року : мистецько-освітній довідник / упоряд. В. І. Прокопчук, М. Ф. Смалько, Л. П. Яковенко. – Рівне : О. Зень, 2019. – 104 с.

У відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії надійшов мистецько-освітній довідник «Знаменні дати та події 2019 року», який містить перелік ювілейних дат, знаменних та пам’ятних подій всесвітнього значення та подій, важливих для України та Рівненщини, які відзначатимуться протягом 2019 року. Ознайомлення з довідником допоможе користувачам бібліотеки звернути увагу на непересічні події та постаті відомих людей, що вплинули на сучасний стан науки, освіти та культури нашого суспільства. Вивчаючи досвід кращих представників людства різних країн світу та України зокрема, ми стаємо багатшими, а кожна знаменна й пам’ятна дата розкриває нові горизонти світу, історії, науки, мистецтва та допоможе  ставати мудрішими та досвідченішими.

Книга адресована студентам та викладачам мистецьких навчальних закладів різних рівнів акредитації, освітянам, працівникам культури і мистецтва, громадським активістам, краєзнавцям.

                                                                                                                    І. Петрук

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 57 | Додав: kraeznavzi | Теги: світ, Рівненська область, Знаменні та пам’ятні дати, Україна | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]