Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Віктор Зоніс. Соломон. Цар тисячі пісень.
11:13
Віктор Зоніс. Соломон. Цар тисячі пісень.

До уваги читачів книга сучасного українського письменника, публіциста, громадського діяча Віктора Зоніса «Соломон. Цар тисячі пісень». Роман вийшов у видавництві «Фоліо» в 2015 році.

Перегорнувши сторінки роману читач порине у далеке минуле, в один із найцікавіших періодів єврейської історії – в часи правління легендарного царя Соломона, сина Давида. Соломон прославився своєю мудрістю і далекоглядністю. За часи його правління Ізраїль пережив період миру та розквіту, внутрішній та зовнішній спокій. Мудрість свою Соломон засвідчував і в управлінні народом, і в усіх інших царських справах. Слава про нього поширилася за межі єврейської країни, серед інших сусідніх народів. З далеких країн приходили до Єрусалима посли, щоб подивитися на царя і послухати його мудрості. Вершиною правління Соломона стало будівництво храму Божого в Єрусалимі, величі і багатства якого не було рівних у всьому світі. В романі є і любовна лінія. Автор змалював кохання царя Соломона до цариці Савської – Білкіс.

Але під кінець свого життя Соломон став грішити перед Богом. У нього було багато дружин; між ними й язичниці. Для них він побудував поганські капища, сам заходив туди. Тоді Господь відібрав своє благословення від Соломона, і проти нього почалися бунти і обурення в єврейському народі. Соломон зрозумів, що це Бог карає його за гріхи, і став каятися. Але покаяння не було таким повним, від усього серця, як покаяння Давида. Тому, хоча Господь і помилував його і зберіг царство при його житті, але оголосив через пророка, що царство єврейське після смерті його розділиться на дві частини, і синові Соломонову дістанеться менша його частина. Помер Соломон в 928 р. до Р.Х.

Підготувала Л. Василевська.

 

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 110 | Додав: abonement | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]