Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 29 » Види альтернативної енергетики
09:32
Види альтернативної енергетики

   Італія посідає друге місце в світі (після Німеччини) за ступенем використання сонячних батарей для енергозабезпечення. Третину усієї електроенергії, що споживається у країні, отримують завдяки світлу.
  Україна – найбільший споживач російських енергоресурсів за найвищими цінами і найбільший транзитер їх у Європу. План Європейського Союзу передбачає до 2020 р. отримувати 20% електроенергії з відновлювальних джерел
[ . А Україна згідно з Енергетичною стратегією планує вийти на 10% до 2030 р.
   Альтернативне джерело енергії – це спосіб, пристрій або споруда, що дозволяє одержувати електричну енергію (або інший необхідний вид енергії) і заміняє собою традиційні джерела енергії, що функціонують на нафті або добуваються з природного газу та вугілля. Електричну енергію можна отримувати в різні способи. Певний вид електричної енергії має відповідну назву. Наприклад, гальванічний елемент А. Вольта назвав на честь свого співвітчизника Л. Гальвані, електричну енергію, що її отримують із теплоти, називають термоелектрикою (від грец. терме – теплота), електричну енергію, що виникає в п’єзокристалах під дією механічного тиску, називають п’єзоелектрикою (від грец. п’єзо - тисну), електричну енергію, що утворюється під дією світла, називають фотоелектрикою (від гец. фотос – світло). Одже, якщо ви бажаєте дізнатися більше про види електричної енергії, їх отримання та використання,  радимо прочитати інформацію в журналі:

Корсун І. Розвиток альтернативної енергетики / І. Корсун // Фізика та астрономія в рідній школі. – 2015. - № 1. – С. 2-5.

Підготувала: Люльчук Г. М.

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 316 | Додав: Bibliograf | Теги: Україна, сонячні батареї, Альтернативні джерела енергії, енергоресурси | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]