Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Жовтень » 27 » У долі жіноче ім’я
12:41
У долі жіноче ім’я

Ткачук Н. У долі жіноче ім’я : оповідання, новели / Надія Ткачук. – Рівне : Волин.  обереги, 2019. – 104с.

Надія Дорофіївна Ткачук народилася у селі Озеро Володимирецького району Рівненської області. Закінчила Озерську восьмирічку та Володимирецьку середню школу. Вищу освіту здобула у Рівненському педагогічному інституті  (1972-76 рр.). Учителювала у Рокитнівському районі, працювала викладачем Рівненського МПТУ-38. Нині навчає дітей української мови та літератури у Липківському навчально-виховному комплексі Гощанського району Рівненської області. Член літературно-мистецького об'єднання «Веселка» при Гощанській районній газеті «Рідний край», співавтор книг «Безсоння», «Гостинець - 2», «Золотий спалах «Веселки»». У 2006 році у видавництві «Волинські обереги» вийшла збірка поетичних творів «Неспокій».  Новели й оповідання друкувалися у районних часописах «Гідний край» та «Володимирецький вісник». 

«У долі жіноче ім'я» - перша прозова  збірка авторки. До збірки увійшло 18 новел та оповідань, пов'язаних темою непростої долі жінок у різні періоди становлення Української держави, зокрема в часи Другої світової війни, визвольного руху 1942-1955 років та неспокійне сьогодення. Основу кожного твору складають художньо оформленні правдиві події з життя матерів, дружин, дочок, на чию долю нелегким тягарем лягли суспільні та побутові проблеми.  Тематично вони об'єднані у шість циклів : «Війна у долі матерів», «Розкажіть мені, мамо…», «Дитинство, кажуть, золоте…», «Спасибі, любове моя», «Вертай на рідну Україну».  Відповідно до тематики, цикли завершуються авторськими поезіями.

Ознайомитися з виданням можна у відділі акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії.

Інна Петрук

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 21 | Додав: kraeznavzi | Теги: жіноча доля, Художня література, оповідання, письменники-земляки, новели | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]