Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 12 » ТРАНСПОРТНІ РОЗВ´ЯЗКИ
21:10
ТРАНСПОРТНІ РОЗВ´ЯЗКИ

Потійчук О. Б., Піліпака Л. М. Транспортні розв’язки : навч. посіб. / О. Б. Потійчук, Л. М. Піліпака. – Рівне : НУВГП, 2013. – 274 с.

Автомобільні дороги мають найважливіше значення серед інших шляхів сполучення України. Історія розвитку перетинань і примикань автомобільних доріг нерозривно пов’язана з історією автомобільного транспорту[. Автомобільні дороги майже повністю забезпечують перевезення автомобільним транспортом продукції сільськогосподарського виробництва і значної кількості вантажів різних галузей промисловості. Автомобільний транспорт займає перше місце за обсягом перевезень пасажирів та друге – за вантажообігом серед інших видів транспорту. В умовах щільної мережі автодоріг неминуче їх перетинання, розгалуження та прилягання. Створення в нашій країні розгалуженої мережі автомобільних доріг і безперервне зростання автомобільного парку вимагають реконструкції існуючих перетинань і примикань автомобільних доріг та будівництва нових, які б забезпечували достатню пропускну здатність, зручність і безпеку руху.                                                  
  У даному посібнику викладено загальні відомості про перетинання і примикання автомобільних доріг в одному та різних рівнях. Наведено методику визначення пропускної здатності вузлів автомобільних доріг, оцінку рівня безпеки цих вузлів, методику проектування перетинань та прилягань залежно від розрахункового транспортного засобу.  Подано конкретні приклади проектування транспортних розв’язок різних видів, а також розглянуто особливості вулично-дорожніх вузлів у населених пунктах і перетинання автомобільних доріг з пішохідними та залізничними шляхами. Посібник буде корисний студентам вищих навчальних закладів, інженерно-технічним працівникам дорожніх проектних організацій, які повинні вміти проектувати вузли автомобільних доріг в одному та різних рівнях.

Тетяна Кучерук

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 381 | Додав: texnik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]