Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 22 » ТОВАРОЗНАВСТВО ТРИКОТАЖНИХ ВИРОБІВ ТА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ
15:39
ТОВАРОЗНАВСТВО ТРИКОТАЖНИХ ВИРОБІВ ТА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

   В умовах ринкових відносин, з розширенням міжнародної торгівлі, з розвитком підприємництва і загостренням конкурентної боротьби за покупця, фахівцям необхідно знати і враховувати у своїх діях вимоги споживачів до товару. Тому маркетологи повинні знати номенклатуру і споживчі властивості товарів, умови їх виробничого використання, принципи їх маркірування, правила постачання, транспортування і зберігання.

У підручнику Галик І. С. Товарознавство трикотажних виробів: підручник / І. С. Галик, Б. Д. Семак. – Л., 2014. – 221 с. розглянуто специфіку розвитку асортименту трикотажних виробів, яка полягає в тому, що трикотажна галузь виробництва розвивається більш високими темпами порівняно з виробництвом тканин і виробів із них. Вона має більш широкі технологічні потужності й асортиментні можливості для постійного розширення та оновлення асортименту відповідно до зміни моди та кон'юнктури ринку. Все це вимагає більш глибоких і фундаментальних досліджень проблеми формування сучасного ринку трикотажного одягу, включно з повнішим розкриттям його товарознавчих аспектів.

Перехід України до ринкової економіки супроводжується розширенням асортименту товарів на продовольчому ринку. Українські виробники харчових продуктів в умовах жорсткої конкуренції постійно працюють не тільки над збільшенням обсягів виробництва і вдосконаленням асортименту товарів, але і над підвищенням їх якості і конкурентоспроможності. Асортимент продовольчих товарів розширився як за рахунок крупних виробників, традиційно присутніх на споживчому ринку, так і дрібних виробників, а також за рахунок збільшення постачань імпортних товарів. У зв'язку з вступом України у СОТ, підвищилися вимоги до якості товарів і рівню їх відповідності вітчизняним і світовим стандартам.

   У підручнику Товарознавство. Харчові продукти рослинного походження : навч. посіб. / О. Г. Бровко, А. С. Гордієнко. – Л., 2014. – 336 с.  автори розглядають вплив механічної і хімічної технології трикотажного виробництва на формування асортименту, споживних властивостей і рівня якості трикотажних полотен і виробів побутового призначення, описана специфіка їх проектування. З єдиних позицій розглянуті питання стандартизації, сертифікації, оцінки і контролю якості різних за призначенням груп трикотажних виробів, сформульовані основні напрямки оптимізації асортименту та властивостей.

Дані видання знаходяться у відділі інформації та документів виробничої тематики.

Марія Новікова

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 646 | Додав: texnik | Теги: харчові продукти, трикотажні вироби, товарознавство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]