Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 7 » The Doctors Book of Home Remedies
11:03
The Doctors Book of Home Remedies

Що роблять лікарі, коли ми хворіємо? Редактори Prevention Magazine Health Books (періодичних видань з питань профілактики у системі охорони здоров’я) зібрали досвід представників 500 націй – провідних фахівців з усіх галузей медицини, щоб порадити прості й перевірені засоби медичної допомоги настановами для зцілення від 138 хвороб і недуг. Поради кращих лікарів у популярній формі упорядковано за алфавітом. Це повне практичне керівництво містить довершений досвід фахівців в області охорони здоров'я, які пропонують більш ніж 2300 доступних практичних порад як у лікуванні, так і з питань по догляду за пацієнтами з найбільш поширених медичних проблем. Зверніть увагу: тут ви не знайдете ніяких медикаментів або препаратів, що їх використовують для лікування або запобігання недугів.

Книга має безліч порад і прийомів, які можна використовувати всім і кожному для вирішення повсякденних проблеми зі здоров'ям. 

Панчук Тетяна

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 117 | Додав: black | Теги: Хвороби, лікування, медичні поради, профілактика захворювань | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]