Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 15 » ТЕОРІЯ РУХУ АВТОМОБІЛЯ
12:20
ТЕОРІЯ РУХУ АВТОМОБІЛЯ

   Волков В. П. Теорія руху автомобіля : підруч. / В. П. Волков, Г. Б. Вільський. – Суми : Університетська книга, 2016. – 320 с. : іл.

Автомобільний транспорт, що належить до дорожньо-транспортних засобів, є невід’ємною складовою транспортної системи України, до якої входять залізничний, трубопровідний, морський, річковий, авіаційний та інші види транспорту. Автотранспортними засобами називаються машини, переміщення яких опорною поверхнею здійснюється за допомогою сили, створюваної взаємодією коліс з цією поверхнею. До таких відносяться одиночні автомобілі, автобуси й автопоїзди, що складаються з автомобіля-тягача й одного або кількох причепів.

Актуальність створення нового навчального посібника з теорії експлуатаційних властивостей обумовлена проблемами, пов’язаними з необхідністю постійного узагальнення нових теоретичних і експериментальних досліджень у цій галузі.

У підручнику розглянуто тільки одну групу властивостей – експлуатаційні властивості автомобіля. Вони характеризують можливості його ефективного використання у певних умовах і дозволяють визначити, якою мірою конструкція відповідає вимогам експлуатації.

Даний посібник відповідає програмі дисципліни «Теорія експлуатаційних властивостей автомобіля», в якому викладено її основи, які ґрунтуються на досягненні сучасної технічної науки.

Видання розраховане на студентів вищих навчальних закладів України, що навчаються за спеціальностями «Автомобілі й автомобільне господарство», а також фахівців, які працюють у галузі конструювання, випробування й експлуатації автомобілів.

У відділі інформації та документів виробничої тематики, ви зможете ознайомитись і отримати даний підручник.

Наталія Литвиненко

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 214 | Додав: texnik | Теги: дорожньо-транспортні засоби, транспортна система, автомобілі, автобуси, автопоїзди, автомобільний транспорт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]