Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 21 » СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ СОЇ
11:46
СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ СОЇ

   Відділ інформації та документів виробничої тематики отримує періодичне видання «Пропозиція», журнал з питань агробізнесу. До окремих номерів надходять спецвипуски по найактуальніших темах, що хвилюють сучасних аграріїв. Вирощування сої, що є незамінним складником харчових виробництв, найбільш прибуткова справа для фермерів та орендарів. Секрети вирощування високих врожаїв цієї популярної рослини аграріям розкриває спецвипуск «Удосконалена технологія вирощування сої» до журналу «Пропозиція» № 9 2014 року. Соя, яка належить до культур з найбільшим вмістом білка, потребує при вирощуванні відповідного підходу та ретельного догляду. На сучасному етапі розвитку агробізнесу спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення посівних площ цієї культури через її привабливість для інвестиційних проектів у сучасному виробництві. Технологічні аспекти селекції, підготовки насіння, догляду за посівами, збирання врожаю та інші секрети економічної та енергетичної оцінки технології вирощування цієї рослини розкривають автори у своїх статтях.
    Інтенсифікація виробництва зумовлює зростання потреб виробників у нових рішеннях для сучасних інтенсивних технологіях захисту культур від шкідників, хвороб та бур’янів. Спецвипуск містить також інформацію про сучасні препарати, хімічні та біологічні методи захисту від шкідників та хвороб.
  Запрошуємо сучасних фермерів взяти до уваги нові дослідження науковців, прийти і ознайомитись з сучасними технологіями, аби в наступному сезоні бути з високими врожаями.

Раїса Гірак

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 598 | Додав: texnik | Теги: соя, вирощування сої | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]