Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Червень » 25 » Степань в іменах
14:54
Степань в іменах

Мурза Г. С. Степань в іменах / Г. С. Мурза.- Хмельницький: ТОВ «Поліграфіст-2», 2011.- 152 с.: іл.

Дана книга – це дослідження науковців, вчителів, краєзнавців про наших сучасників і тих, кого вже немає, але хто назавжди вкарбував своє ім’я в історію Поліського краю. Видання містить дані про історію і сучасність Рівненщини. Історія Рівненської області невід’ємна від історії українського народу, це слов’янська земля. Вона входила до складу Київської Русі, Галицько-Волинського князівства. Рівненщина відома своїми пам’ятками культури та архітектури.

Пропоноване видання містить інформацію про історію Сарненського району, зокрема про селище міського типу Степань, яке є справжньою перлиною Полісся. Селище має довгу і нелегку історію. Степань належить до найдревніших поселень Полісся, добре укріплене княже місто часів Київської Русі, торговий і культурний центр упродовж багатьох століть. Минуле Степаня – це історія міста з давньою і цікавою історією. На його долю припадали часи розквіту і занепаду. Було воно і столицею удільного князівства, і власністю князів Острозьких, волосним центром Рівненського повіту, районним центром.

В книзі «Степань в іменах» зібрано дані про відомих людей Степанщини, про тих, хто творив історію цього прекрасного, мальовничого селища – про ветеранів Другої світової війни, людей праці, сіячів доброго, розумного, вічного – лікарів, вчителів, науковців, філологів, біологів, економістів, поетів, громадських, духовних діячів, представників влади.

Книга адресована студентам, науковцям, а також всім, хто зацікавлений в історії Рівненського краю.

Яна Антонюк

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 31 | Додав: kraeznavzi | Теги: видатні діячі краю, історія селища Степань | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]