Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Лютий » 23 » Спекотних днів побільшає
10:43
Спекотних днів побільшає
Анатоленко Л. Спекотних днів побільшає вчетверо! Як зупинити  глобальне потепління / Л. Анатоленко // Віче. – 2012. – N 1. – С. 28.

 За оцінками експертів, у найближчі 30-40 років кількість спекотних днів зросте в чотири рази, а до кінця сторіччя – в 10. Учені прогнозують, що спеки стануть ще тривалішими, частішими та сильнішими, а засухи посиляться. На думку науковців, такі факти є причиною того, що до кінця ХХІ ст. рівень океану підніметься на 1,1 метра.  Отож, більшість держав Океанії  просто зникнуть під водою. Чому ж такі здавалося б прості речі на практиці виявляються такими важкими? Справа, очевидно, у звичках, сформованих десятиліттями. Виховуючи людину нового типу, наше суспільство мало задумувалося про новий тип взаємовідносин з природою. Водночас нові покоління українців зараз ламають багато стереотипів, стають іншими, мислять по-новому. І це наш шанс, шанс змінити своє ставлення до природного середовища, що нас оточує, шанс виховати покоління, для якого сталий розвиток стане не міфом, а реальністю. Як зупинити глобальне потепління Ви дізнаєтесь, коли ознайомитесь зі статею.
                               

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 573 | Додав: Bibliograf | Теги: екологія, глобальне потепління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]