Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Серпень » 30 » Слушні поради майбутнім бізнесменам
09:50
Слушні поради майбутнім бізнесменам

   Усім, хто пов’язав свою трудову діяльність із бізнесом потрібно обов’язково прочитати книгу професора Гарвардської школи бізнесу Ноамі Вассермана. Дилеми засновника бізнесу. – Харків : Vivat. – 2017. – 479 c., де ретельно досліджуються важливі людські проблеми, які повинні розв’язувати всі засновники стартапів. Автор витратив понад десять років, працюючи із сотнями засновників стартапів та майбутніми підприємцями, зібрав та проаналізував дані майже 10 тисяч засновників компаній у сфері високих технологій. Це видання написане на основі власного масиву даних і спостережень автора за тим, як реальні люди створюють нові компанії і стикаються з дилемами, окресленими в дослідженні.

Дане видання допоможе розв’язати питання важливі для кожного засновника компанії. Коли слід створювати стартап? Це краще робити самотужки чи разом із співзасновниками? І ким вони мають бути – друзями, колишніми колегами, родичами чи сторонніми особами? Як розподілити акціонерний капітал, як підібрати персонал на різних стадіях розвитку власної справи, як ділити прибуток, - ці та багато інших делем варто розглянути на самому початку шляху до успішного бізнесу.

Книга знаходиться у відділі інформації та документів виробничої тематики.

Раїса Гірак

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 31 | Додав: texnik | Теги: підприємці, Стартап, школа бізнесу | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]