Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Січень » 16 » Схоластичний словник ідіом Marvin Terban: культурологічний екскурс
16:59
Схоластичний словник ідіом Marvin Terban: культурологічний екскурс

У кожній мові існують сталі вирази, ідіоми, які роблять її неповторною, живою, унікальною, і в англійській мові їх тисячі. Значення цих словосполучень треба розуміти фігурально, оскільки слова лінгвістично та історично настільки тісно пов'язані між собою, що взяті окремо, вони не будуть мати логічного сенсу.

Ідіоми беруть свій початок із різних сфер життя – із релігійних текстів, із древніх міфів, творів літературних класиків, музичної культури, політичного життя та повсякденного спілкування.

Словник ідіоматичних виразів Марвіна Тербана пояснює значення та розповідає про походження більш ніж 600-ста ідіом, які можна знайти у англомовних текстах та почути у живому спілкуванні. Словник містить багато дотепних ілюстрацій, схожих на комікси; до кожного виразу наводиться приклад, історія його виникнення та тлумачення. Словник буде цікавим усім, хто вивчає мову, тим, що подає цікаву інформацію у невимушеному форматі, з дотепними прикладами, без нудної академічності чи великого об'єму тексту дрібним-дрібним шрифтом.

Словником можна скористатися у читальному залі відділу обслуговування документами іноземними мовами.

Юлія Мещерякова


 

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 201 | Додав: black | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]