Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 25 » Сила притягування (вибираємо пилосос)
17:53
Сила притягування (вибираємо пилосос)
 
При купівлі побутових електроприладів важко самостійно розібратися з їх технічними характеристиками. В статті, підготовленій Т. Поповою на основі рекомендацій експертів,  розповідається про основні кроки, які допоможуть зробити правильний вибір при купівлі пилососа. Оскільки пилососи мають різний принцип дії, існує багато їх різновидів, потрібно визначитись з тим, наскільки часто ви плануєте влаштовувати прибирання: щотижнево чи генеральне прибирання раз в місяць .
   В першому випадку більш доречним буде пилосос для сухої чистки, в другому – для вологого прибирання. Далі потрібно вивчити всі переваги і недоліки пилозбірників, які мають затримувати великі частки пилу. Вони можуть бути у вигляді мішка, контейнера або аквафільтру і всі мають свої плюси та мінуси. Плюсами змінного мішка є висока потужність всмоктування та гігієнічність прибирання; контейнери не потребують змінних аксесуарів; аквафільтр дозволяє збирати рідину, що пролилася, зволожує повітря та покращує мікроклімат в квартирі. Серед мінусів першого – необхідність купувати змінні аксесуари (при цьому виникають проблеми з визначенням потрібної моделі). В пилососах з контейнерним фільтром вищий рівень шуму, а при роботі з аквафільтром потрібно щоразу заливати та зливати воду, промивати та сушити дотичні з нею деталі. Варто також пам’ятати, що існує багато різновидів пилососів: пилосос-щітка, ручний пилосос для локального прибирання, пилосос-робот. Іншим важливим кроком є аналіз технічних характеристик пилососів: варто звернути увагу на наявність та клас НЕРА-фільтру (розшифровується, як високоефективне утримання часток). Дуже важливою характеристикою є потужність всмоктування, хоча продавці здебільшого акцентують увагу на потужності споживання. Саме від потужності всмоктування залежить якість та швидкість прибирання. Вимірюється вона в аероваттах та в середньому дорівнює 300-400 аероВТ. Рівень шуму та радіус дії теж відіграють велику роль при виборі пилососа. Покрокове керівництво під час вибору пилососу вам допожете зробити стаття:

Сила притяжения : (выбираем пылесос) / подготов. Т. Попова // Идеи вашего дома. – 2013. - № 11. – С. 86-94.


Підготувала Т. Матушевська


Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 396 | Додав: Bibliograf | Теги: побутова техніка, електроприлади. характеристики техн | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]