Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 19 » Sheelagh Kelly. «A Sense of Duty»= «Почуття відповідальності»
11:41
Sheelagh Kelly. «A Sense of Duty»= «Почуття відповідальності»

Sheelagh Kelly. «A Sense of Duty»= «Почуття відповідальності»
Перша з нової йоркширської трилогії романів автору бестселера «Shoddy Prince та «A Complicated Woman». Яскрава й весела дівчина Катерина Кілмстер повстає проти обмежень вікторіанського суспільства і переслідує свої мрії. Але як Кіт знає, що плата за щастя є дуже висока.

Хоча її брати і сестрина собі переносять весь тягар бідності та живуть у атмосфері знущання, смиренна Катерина Кілмастер прагне до кращого буття. Незважаючи на те, що її родина намагається приборкати її життєву природу і виховати в неї почуття обов'язку, прагнення Кіт до хороших речей у житті надто сильне. Звільнена з однієї роботи, а згодом і з іншої, вона обіцяє змінитися, але ніколи цього не робить. А коли її щире серце потрапляє до небезпечних ситуацій з молодими людьми, що вище її соціального стану, сім'я протистоїть зухвалим ставленням Кіт, хоча, водночас, це не заважає їм прийняти матеріальні статки від цих стосунків.

На той час Кіт переживає життя куртизанки, занурюючись до лондонського суспільства, поки несподівані наслідки її вільного і легкого способу життя зупиняють її і направляють на шляхах істинний. Потрапляючи назад у закрите, майже клаустрофобне сільське життя, Кіт стає об’єктом злісних нападів і пліток, що призводить до трагедії. Перенасичена подіями, вона, нарешті, потребує поради своєї доброї сім'ї. В цьому процесі її життя і особистість в цілому майже руйнується. Саме тоді й трапляється невипадкова зустріч, яка дає їй омріяних чоловіка та дітей, яких вона завжди хотіла, за умови не розкриття її ганебного секрету.

Авториня, англійська письменниця Келлі Шілаф народилася у Нью Йорку у 1948 році. По закінченні середньої школи для дівчат і у віці п’ятнадцяти років стала працювати продавчинею книжок. Спочатку писала для власного задоволення, але у 1980 з-під пера письменниці вийшов перший роман «A Long Way from Heaven» = «Довгий шлях з раю», де поклав початок розвиток інтересу до генеалогії та місцевої історії, розкриваючи паралельно примхи людської природи. За романом «A Long Way from Heaven» слідують «Erin’s Child», «My Father», «My Son», «Dickie», «Shoddy Prince», «A Complicated Woman». А роман «A Sense of Duty» = «Почуття відповідальності» – перший з роману-трилогії про родину Кілмастерів.

Англійською мовою видання можна почитати у відділі іноземної літератури. Книгу також безкоштовно видають додому на місяць часу.

Панчук Тетяна

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 24 | Додав: black | Теги: любовний роман | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]