Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 29 » Сергій Плохій. Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності
12:11
Сергій Плохій. Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності

Сергій Плохій. Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності

Професор історії та директор Українського наукового інституту Гарвардського університету Сергій Плохій є одним із чільних сучасних дослідників історії України. Із дев’яти його книжок українською вийшло чотири: «Наливайкова віра: козаки та релігія в ранньомодерній Україні», «Великий переділ: Незвичайна історія Михайла Грушевського», «Козацький міф: історія та національне питання в епоху імперій» та «Походження слов’янських націй. Домодерні ідентичності в Україні, Росії та Білорусі».

Книга цікаво й доступно розповідає про історію нашої держави від часів Геродота до подій на Сході України сьогодні. Це авторитетне видання допоможе краще зрозуміти події минулого, а через них – і наше сьогодення. Автор фокусує увагу на українцях як найбільшій демографічній групі, а згодом – головній силі, що стояла за створенням сучасної нації. Дізнайтеся, як наші предки «призвали варягів на царювання», як наша країна боролася за право бути незалежною, пройшла крізь часи кріпацтва, комуністичного терору й Голодомору, Другої світової війни та врешті-решт отримала незалежність.

«Брама Європи» — це правдива історія нашої країни, наших прагнень та життя. Пориньте у спогади предків та їхні долі, що вирішили наше сьогодення!

Олена Сисюк

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 53 | Додав: читалка | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]