Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Романи Кадзуо Ісігуро у мові оригіналу
16:41
Романи Кадзуо Ісігуро у мові оригіналу

Цьогорічним володарем Нобелівської премії у галузі літератури став популярний британський письменник японського походження Кадзуо Ісігуро. Він відомий своїми романами: «Не відпускай мене», «Художник хиткого світу», «Залишок дня». Письменник пише у жанрі реалізму та постмодернізму про тяжкі аспекти історії, про моральні дилеми людини, причому, незважаючи на небританське походження, він славиться як автор найбільш англійських романів.

Критики стверджують, що письменник зумів у емоційній формі розкрити безодню під нашим ілюзорним зв'язком зі світом.

Загалом, всі вісім романів Ісігуро можна об'єднати головною темою - темою пам'яті. Герої борються з тяжкими спогадами, втратами і осмисленням минулого. Особливе місце в книгах нобелівського лауреата займають події Другої світової війни і витоки фашизму.

Незважаючи на те що його романи часто розповідають про рідну Японію (письменник народився в Нагасакі), Ісігуро називають одним з найбільш англійських авторів ХХ століття. У цьому контексті його часто порівнюють з Володимиром Набоковим і Джозефом Конрадом, які також стали класиками західної літератури, хоча писали не рідною для них англійською.

Усім, хто бажає познайомитись із творчістю британського письменника Кадзуо Ісігуро у мові оригіналу, це можна зробити у відділі обслуговування документами іноземними мовами.


Юлія Мещерякова

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 110 | Додав: black | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]