Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 26 » Рівненське музичне училище
10:31
Рівненське музичне училище

Рівненському музичному училищу Рівненського державного гуманітарного університету 60 років: мистецький літопис / ред.-упоряд. Б. Й. Столярчук. – Рівне :О. Зень, 2016. – 848с.

Книга присвячена 60-річчю Рівненського музичного училища, як однієї з найважливіших музичних структур у розвитку, збереженні та популяризації творчості композиторів-класиків та сучасності. Створене 60 років тому, музичне училище за ці роки виросло в один із потужніших навчальних закладів Поліського регіону, забезпечуючи потреби культури та мистецтва у кваліфікованих кадрах. Учнівсько-педагогічний колектив музичного училища у структурі Рівненського державного гуманітарного університету – це потужний сплав сьогоднішніх та майбутніх працівників культури і мистецтва, які закладають міцний творчий фундамент у нашій області та основу для національної культури нашої держави в цілому. За 60 років свого існування училище закінчило сотні музикантів, які стали відомими в Україні та за її межами. Вони очолили професійні колективи, співають в оперних театрах країни, є солістами-інструменталістами провідних колективів нашої держави та за кордоном, були переможцями міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Багатьом із них присвоєно почесні звання, частина захистила докторські та кандидатські дисертації, мають вчені ступені. У цьому виданні розповідається про митців, які вписали яскраві сторінки в історію навчального закладу, чия педагогічна робота, творчість та й саме життя пов’язані з ним. Велика увага приділяється мистецьким колективам, внесок яких значно збагатив культурне життя Рівненщини. Відтворені творчі портрети митців і їх професійна діяльність у Рівненському музичному училищі. Видання є результатом багаторічної дослідницької праці професора Рівненського державного гуманітарного університету Богдана Столярчука. Завдяки йому ми маємо таке цінне і фундаментальне видання. Всіх, хто хоче познайомитися з цією книгою, запрошуємо у відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

                                                                                                                  Підготувала Л. Каленюк

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 181 | Додав: kraeznavzi | Теги: педагоги, ювілей, музичне училище, мистецькі колективи, митці краю | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]