Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 17 » ПРОЕКЦІЇ З ЧИСЛОВИМИ ПОЗНАЧКАМИ
17:00
ПРОЕКЦІЇ З ЧИСЛОВИМИ ПОЗНАЧКАМИ

   Крівцов В. В., Пугачов Є. В. Проекції з числовими позначками : навч. посіб. / В. В. Крівцов, Є. В. Пугачов. – Рівне : НУВГП, 2014. – 135 с.

Під час проектування генеральних планів забудови територій розробляють проекти горизонтального планування, креслення з благоустрою територій, плани земляних робіт та інші графічні матеріали, в яких міститься інформація про рельєф земної поверхні, відведеної під забудову.
   Проектування таких об’єктів, а також читання та виконання відповідних креслень потребує знань спеціального методу зображення – методу проекцій з числовими позначками. Архітекторам, спеціалістам будівельного та водогосподарського профілю без знань цього методу неможливо якісно запроектувати об’єкти на земній поверхні. Сутність методу проекцій з числовими позначками полягає в тому, що об’єкт наприклад, ділянка земної поверхні, ортогонально проекціюється тільки на одну, як правило, горизонтальну площину проекцій. При цьому оберненість креслення досягається тим, що поряд з проекціями характерних точок об’єкта проставляють числові позначки, які вказують, на скільки одиниць довжини віддалені точки від горизонтальної площини проекцій.
   Даний посібник дає можливість студентам опанувати основними теоретичними положеннями та практичними навичками застосування методу проекцій з числовими позначками.

Марія Новікова

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 518 | Додав: texnik | Теги: плани, планування, проектування, забудови | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]