Креативність та готовність до інноваційної діяльності – одна з головних професійних якостей сучасного педагога. Останнім часом з’явилося багато інновацій у педагогічній практиці. Технологія
сторітелінгу
– одна з них. Вона входить до сімки найпопулярніших сучасних педагогічних трендів.
А ви знаєте, що таке сторітелінг?
...
Читати далі »
|
Серіал 2018 року
«Терор»
за бестселером фантаста Дена Сіммонса - містичний трилер. Реальна історія зниклої полярної експедиції
Джона Франкліна
, що лежить в основі сюжету, без всякої містики вважається найважчою загадкою Арктики. Розгадують її вже 170 років.
У 1845 році пара кращих військових кораблів британського флоту,
«Терор»
та
«Еребус»
покинули рідні береги, щоб знайти судноплавний шлях через Арктику. Судна оснастили перед експедицією за останнім словом техніки
...
Читати далі »
|
У минулому році редакція журналу «Дзвін» провела творчий експеримент і видала декілька молодіжних номерів, у яких публікувались автори, що вперше запропонували свої твори, так і автори, які вже мають творчий доробок.
Зважаючи на неабияку популярність
саме
молодіжн
их
номер
...
Читати далі »
|
Традиційно 25 травня в багатьох країнах відзначають Всесвітній день
щитоподібної залози
: людей інформують, яка небезпека для здоров’я може виникнути через неувагу до цього важливого органу. Адже розлади в його роботі діагностують у кожного третього жителя планети. Маленька залоза, що має форму метелика, відповідає за регулювання обміну речовин: виробляє гормони, що забезпечують роботу серця, дихання, рух, вживання їжі й сон. А гормони – це і наша здатність до логічного мислення, і уповільнення старіння, й робота імунної системи. Уявляєте, як страждає організм, коли порушуються функції щитовидки?
...
Читати далі »
|
Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво Вадим Свириденко розповідає про розвиток ветеранського спорту, про психологічну допомогу, американську систему реабілітації, про небайдужих людей, які допомагають вирішувати проблеми ветеранів АТО та про участь в «Іграх нескорених»
...
Читати далі »
|
«Смерть Сталіна»
— британсько-французька сатирична комедія (2017 р.) шотландського режисера
Армандо Іаннуччі.
В основу сюжету ліг однойменний французький графічний роман Фаб'єна Нурі та Тьєрі Робіна «La mort de Staline». Події фільму розгортаються в березні 1953 року після смерті багаторічного диктатора Йосипа Сталіна. Поки прості громадяни в репресивній системі не знають, чим обернеться цей катаклізм на верхах, між найближчими соратниками розгортається боротьба за місце наступного генсека.
Цікаво, що на фоні спроб путінського керівництва відродити культ Сталіна в Росії кінопрокат стрічки заборонили
...
Читати далі »
|
Про коефіцієнт інтелекту (IQ), мабуть, знають усі. А чи чули ви про
емоційний інтелект (EQ)
? Це досить нове поняття. Уперше його описали дослідники Джон Меєр та Пітер Селовей наприкінці 20 ст. Вони виокремили чотири його складові: «перший пов’язаний з тим, як ми оцінюємо та виражаємо емоції, другий – що про них знаємо, третій – як ними керуємо, четвертий – як на основі їх приймаємо рішення». На Всесвітньому економічному форумі у Давосі EQ був внесений до 10-ти найбільш важливих умінь, якими необхідно буде володіти успішній людині у 2020 році.
То що ж таке EQ?
...
Читати далі »
|
Кумкват
належить до цитрусових, зовні його плоди нагадують апельсини.
Плоди кумквату містять вітаміни А, С, Е та групи В, чимало ефірної олії, а лікувальний навіть аромат. Цей невеликий цитрус звуть ще і китайським мандарином. Форма його овальна, а шкірка має насичений помаранчевий колір. Вітамінів у плодах багато, калорій мало, а виростити рослину можна просто у горщику для вазона
...
Читати далі »
|
Перша полуниця з’явилася на наших базарах. І не дуже дорога, можна починати вживати… Але вживати її можна не кожному і обережно!
Утриматися від спокуси купити першу полуничку на ринку дуже важко, але фахівці радять
...
Читати далі »
|
На Західному Поліссі — час милуватися сонячною квіткою.
На невеликій території Західного Полісся — північному сході Рівненщини (Дубровицький, Сарненський, Зарічненський та Березнівський райони) і північному заході Житомирщини — росте дуже гарна рідкісна квітка. Це — азалія понтійська, як вважають учені, релікт третинного періоду, того самого благодатного часу, коли на нашій території був субтропічний клімат.
Більше про цю гарну рослину читайте в газеті «День»:
Ступчук Л. Цвіте азалія! / Л. Ступчук // День. – 2018. - № 86/87. – С. 32.
Підготувала
Костильова Л.
|
«
1
2
...
8
9
10
11
12
...
62
63
»
|