Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Липень » 23 » Практикум з конструювання жіночого та чоловічого верхнього одягу
11:27
Практикум з конструювання жіночого та чоловічого верхнього одягу

  Однією із сучасних методик, яка дозволяє розробляти конструкції різних видів одягу і створює базу для широкого використання ЕОМ на етапі його проектування є єдина методика конструювання одягу, що розроблена країнами-членами Ради економічної взаємодопомоги колишньої співдружності соціалістичних країн. В теперішній час для побудови конструкцій одягу пропонується достатня кількість вітчизняних і закордонних методик конструювання. Вони мають відмінності у головних принципах побудови, вихідних даних та призначенні.

Представлений посібник Кудрявцева Н. Практикум з конструювання жіночого та чоловічого верхнього одягу за методикою ЄМКО РЕВ: навч. посіб. / Н. Кудрявцева, Л. Красюк. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2017. – 170 с., містить низку конструкцій жіночого та чоловічого верхнього одягу – пальта, куртки, жакети, піджаки, штани з використанням цієї методики.

Розроблений посібник представляє інтерес для працівників швейної галузі.

Раїса Гірак

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 39 | Додав: texnik | Теги: жіночий одяг, конструювання одягу, методика ЄМКО РЕВ, чоловічий одяг | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]