Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 28 » Підготовка води на пінополістирольних фільтрах
11:34
Підготовка води на пінополістирольних фільтрах

   Ефективна підготовка води до вимог споживачів залишається головною задачею водопостачання. Підготовка води природних джерел для різноманітних потреб споживачів, і, в першу чергу питних, здійснюється за певними технологічними потребами. Ці схеми можуть бути одно- та двоступеневими, але у будь-яку схему входять фільтровані споруди. Фільтрування є універсальним технологічним процесом водо підготовки, що забезпечує якість води, в першу чергу, за вмістом завислих речовин, кольоровістю, вмістом заліза, марганцю тощо.

В монографії Підготовка води на пінополістирольних фільтрах : монографія / В. О. Орлов, С. Ю. Мартинов, А. М. Орлова, В. О. Зощук, С. О. Куницький / За ред. С. Ю. Мартинова. – Рівне : НУВГП, 2017. – 175 с. розглядаються питання очищення природних вод від завислих речовин, кольоровості, заліза за технологічними схемами з піно полістирольними фільтрами при підготовці води для цілей господарсько-питного водопостачання. Розглянуті основні теоретичні положення очищення води в плаваючій засипці та її промивання, також наведені результати багаторічних досліджень і впровадження фільтрів з пінополістирольною засипкою, які проведені на кафедрі водопостачання, водовідведення та бурової справи НУВНГ.

Монографія зацікавить інженерно-технічних працівників проектних, будівельних і експлуатаційних організацій комунального господарства, аспірантів та студентів.

З виданням Ви можете ознайомитись у відділі інформації та документів виробничої тематики.

Наталія Литвиненко

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 114 | Додав: texnik | Теги: вода, пінополістирольні фільтри, очищення води, постачання води | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]