Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Січень » 22 » Оцінка стану агросфери
18:07
Оцінка стану агросфери

   На сучасному етапі розвитку цивілізації найважливішою проблемою є реалізація стратегії стійкого розвитку, яка була проголошена на Всесвітній конференції ООН у Ріо-де-Жанейро у 1992 році. У рішеннях конференції «Порядок денний на ХХІ сторіччя» стійким розвитком називають розвиток людства, за якого задоволення потреб нинішніх поколінь відбувається без шкоди для наступних поколінь. В монографії Прищепа А. М. Оцінка стану агросфери сільських населених пунктів за показниками сталого розвитку : монографія / А. М. Прищепа, О. М. Клименко, Л. В. Клименко. – Рівне : НУВГП, 2017. – 209 с., проаналізовано фондові матеріали, проведена оцінка природно-ресурсного потенціалу та встановлено тенденції соціо-економічно-екологічного розвитку району; обґрунтована методика та проведена оцінка стану агросфери СНП.

Дана монографія присвячена оцінюванню агросфери сільських населених пунктів за показниками сталого розвитку. Представлені результати дослідження агросфери Рокитнівського району за показниками соціальної, економічної та екологічної систем, оцінені рівні впливу забруднення на здоров’я населення, проведено районування району за індексами СЕЕ розвитку та розробки рекомендацій з покращенням агросфери сільських населених пунктів Рокитнівського району.

Видання може бути корисним для фахівців, науковців, а також студентам вузів екологічного профілю.

Наталія Литвиненко

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 40 | Додав: texnik | Теги: оцінювання агросфери, агросфера, індекс СЕЕ, сталий розвиток | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]