Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 26 » Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник
14:46
Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник

"Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник" - перший в україністиці та елліністиці двосторонній словник. Кожна із частин містить понад 11 000 слів і виразів. До реєстру пропонованого словника внесена найуживаніша лексика сучасної новогрецької та української літературної мови. Словник покликаний задовольнити потреби мовної практики передовсім українського читача, зокрема: допомагати в перекладах грецьких текстів різних стилів, в той же час він стане в пригоді для греків, яким потрібно знати українську мову. На початку словника надається кратка історична довідка з грецької мови, також у словнику є грецький алфавіт в якому надані правила читання літер, та основні правила вимови голосних і приголосних. Наприкінці цього видання є розділ -"Розмовні вирази", який при потребі замінить користувачеві розмовник.

               "Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник" - рекомендовано всім, хто займається вивченням або викладанням української та новогрецької мов, а також лінгвістам і перекладачам. Книга - нагорода Рівненському обласному відділенню Української бібліотечної асоціації переможцям всеукраїнських конкурсів УБА 2016 р. за популяризацію інклюзивних рішень. Словник доступний у відділі обслуговування документами іноземними мовами.

Панчук Тетяна

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 257 | Додав: black | Теги: словник практичний Новогрецько-укра | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]