Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Липень » 28 » Найдавніша цивілізація світу та нові подробиці про Біблію
17:45
Найдавніша цивілізація світу та нові подробиці про Біблію

В газеті «Краєзнавство. Географія. Туризм» публікуються підбірки цікавих наукових фактів та відкриттів. В анонсованому номері вміщені відомості щодо найдавнішої цивілізації світу та про час створення біблійних писань.
Вчені з Археологічної служби та Інституту археології Індії за допомогою методу радіовуглецевого й оптичного датування дослідили час існування Хараппської (Індської) цивілізації. Ця цивілізація була ще 8000 років тому, що на 2500 років більше, ніж передбачалося раніше, і передувала існуванню стародавнього Єгипту та Месопотамії. Хараппи населяли долину річки Інд, чисельність їх населення в період найбільшого розквіту становила п’ять мільйонів осіб. Занепадати цивілізація почала у 18 – 17 ст. до н. е. Ймовірною причиною її занепаду вважається вторгнення аріїв на хараппські території.
Інша стаття стосується досліджень науковців з Університету Тель-Авіва. Використовуючи інструменти машинного навчання, вчені встановили, що основні тексти Старого Заповіту були створені до вавилонського полону (захоплення Єрусалиму вавилонським царем Навуходоносором в 586 р. до н. е.), а окремі його частини – до 800 року до н. е. – значно раніше, ніж вважалося раніше. Крім того, несподіваним стало відкриття того, що більшість жителів міст Іудейського царства, включаючи всіх армійців– від солдата до командира – були грамотними.

Вчені назвали найдавнішу в світі цивілізацію // Краєзнавство. Географія. Туризм. – 2016. – № 12. – C. 34.
Штучний інтелект розкрив нові подробиці про Біблію // Краєзнавство. Географія. Туризм. – 2016. – № 12. – C. 35.

Т. Матушевська

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 362 | Додав: Bibliograf | Теги: наукові відкриття, рукописні тексти, Індська цивілізація, біблія, Археологія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]