Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Серпень » 29 » Найбільші палаци світу
13:25
Найбільші палаци світу
 Архітектуру називають «застиглою музикою». Ми не зробимо помилку, якщо доповнимо, що архітектура - це музика і час. Вражає? Ні, швидше за все, закономірно, адже в усі історичні епохи архітектура народжувала  видатні твори містобудівного мистецтва: афінський Акрополь, римський Форум, Велика Китайська стіна, Собор Паризької Богоматері, лондонський Тауер...
      Популярну серію «100 великих» продовжує книга, присвячена найвидатнішим палацовим спорудам  різних країн і народів. Читача чекають зустрічі з такими шедеврами світової архітектури, як палац царя Соломона, «Золотий будинок» Нерона, Віндзорський замок, замок графа Дракули, фонтани Версаля, царський палац у Лівадії, Зимовий палац, та ін.
    Автор видання хотіла створити книгу про найбільші палаци світу, архітектура яких так само діє на нашу уяву, як витончений  твір скульптора, сладкозвучна пісня поета або прекрасна картина художника. В книзі підібраний новий матеріал про, здавалося б, уже відомі споруди. Час відпусток і подорожей залишився майже позаду, отож "мандруйте" сторінками цієї книги : Ионина Н. А. Сто великих дворцов мира. - М. : Вече, 2007. - 480 с., змінюючи одну країну за іншою.


 
Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 1001 | Додав: art | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]