Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Млинівщина туристична
16:01
Млинівщина туристична

Базюк В. Млинівщина туристична: путівник / В. Базюк, Ю. Монастирська ; відп. за вип. Л. Романович. – Луцьк : Волин. обл. друк., 2016. – 50 с.

Млинівщина – край, який вабить до себе туристів своєю гармонійною красою природи , цікавими історичними пам’ятками, несподіваними історіями та містичними легендами...

Край володіє унікальними природними, культурними, архітектурними об’єктами: Свято-Покровська церква та дзвіниця (пам’ятка архітектури державного значення), флігель палацу Ходкевичів (нині – Млинівський краєзнавчий музей), Муравицьке городище (пам’ятки археології, якій нараховують близько 4 тис. років), Посниківське городище ХІ-ХІІІ ст.

Якщо Ви любите подорожувати, захоплюєтеся чарівними краєвидами та відчуваєте насолоду від спілкування з природою, цікавитесь історією, звичаями і традиціями минувшини – запрошуємо Вас на Млинівщину.

З метою пізнання історико-культурної спадщини краю, залучення широких верств населення до її вивчення та збереження, та з метою популяризації унікальних краєзнавчих ресурсів, наявних у книгозбірнях району, працівники методичного відділу Млинівської центральної районної бібліотеки розробили туристичний маршрут і видали історико-краєзнавчий путівник «Млинівщина туристична» за розробленим маршрутом.

Дане видання пропонує Вам мандрівку за маршрутом «Млинів-Ярославичі-Малин-Посників-Млинів», під час якої Ви відвідаєте пам’ятки архітектури минулого та сьогодення, помилуєтесь прекрасними краєвидами, а завітавши до кімнат-музеїв при бібліотеках дізнаєтесь про історію нашого краю, відомих людей та побачите цікаві експонати.

Видання буде корисним для туристів та гостей краю, школярів, студентів, жителів Млинівщини.

Л. Степанюк

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 220 | Додав: kraeznavzi | Теги: палац, Церква, Городище, легенди, пам'ятки історичні | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]