Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Жовтень » 26 » Марія Титаренко. Комунікація від нуля. Есеї для Мані
13:10
Марія Титаренко. Комунікація від нуля. Есеї для Мані

Комунікація, спілкування… Ми не уявляємо світ без цього. Спілкування важливе для кожного. Ми спілкуємось, бо це необхідно і це нам подобається. Але у кожного з нас свій спосіб спілкування і своє відношення до цієї невід’ємної та дуже важливої частини нашого життя.

Марія Титаренко, порівнюючи спілкування дорослих і дітей робить несподівані відкриття – ми дорослі, втрачаємо наше дитяче вміння комунікувати по-справжньому, втрачаємо «через нові технології і комунікації, як не парадоксально! Через нові темпоритми життя». Ми втрачаємо свіжий погляд на себе, на світ і на речі у ньому, втрачаємо «через те, що ми перестаємо всередині бути дітьми».

Ця книжка – спроба віднайти втрачену комунікацію за допомогою дітей. «Бо саме діти – місточок до цього забутого спілкування, комунікації від нуля. А це спілкування відтінками, півтонами, дотиками, запахами, смаками, обіймами, цілунками, сміхом, співописом, примітивним письмом, мовчанням, парадоксами, казками, малюнками, помилками, щирістю, вдячністю, мріями, а передовсім – довірою і любов’ю. Серцем».              

Ми заблукали в потоках непотрібної нам інформації… Але чи зможемо і вміємо ми відгородитися від неї? Можливо, нам не треба шукати нічого корисного в цих потоках, а варто повернутися у дитинство?

                

Досвід відомих спікерів, різноманітні техніки мистецтва спілкування, ігрові дискусії, креативні вправи… Ця книга для тих, хто працює з людьми та прагне удосконалити комунікацію… Для тих, хто бажає пізнати свої сильні і слабкі місця в комунікації, переосмислити її та повернути втрачене

Від автора:

«Я би хотіла, щоб ця книжка читалася легко. Я намагалася писати її доступно…»

«Я хочу, щоб ця книжка була справжньою, промовистою і зачіпала за живе… Хочу, щоб читач зростав, усміхався, обурювався, замислювався, дивувався, надихався. Неодмінно надихався – бо це найперше, для чого я пишу.»

«Я би хотіла, щоб ця книжка мала пізнавальний ефект»

«Хочу, щоб книга сповнювала любовю й обнадіювала…»

І ще: «…я закликаю бути собою. Собою — не ідеальним, а унікальним. Оригінальним, людським, простим…»

Галина Конарчук

Переглядів: 64 | Додав: art | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]