Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 21 » Львів.Вишні. Дощі.
10:34
Львів.Вишні. Дощі.

   Нова збірка «Львів. Дощі. Вишні» вже знайомих, відомих та улюблених авторів про Львів, кохання і красу. Красу душі, стосунків і природи — тепер у весняному настрої. Коли природа перероджується, люди переживають із нею: повороти долі, подарунки, несподіванки… Дощі розказують втомленій бруківці підслухані на небі думки, побачені на землі історії про неймовірне кохання, захлинаються від обурення, оповідаючи про зраду й підлість. Особливі львівські вишні-морелі теж мають душу і почуття. Вони творять дива, поєднуючи людські долі. І відчувають так само, як люди: сміються і плачуть, радіють і журяться, і всихають від нерозділеного кохання… Справжні почуття на сторінках оновленої, по-весняному свіжої книжки!

    У збірку ввійшли твори не тільки львівських письменниць, а й тих, хто пише про Львів. В оповіданні кожного автора обов’язково має бути Львів, любов та вишні, особливо Морелі (є такий сорт вишень та абрикосів). Письменниці не переповідали твори, зберігаючи інтригу збірки, закликаючи таким чином читача до швидшого прочитання оповідань.

    Дара Корній розповіла, що спочатку до збірки мало увійти інше оповідання – про кохання і війну, але воно за своїм мінорним звучанням не впліталося у мажорну канву розповідей. Довелося писати інший твір. За основу авторка взяла розповідь про дівчину з міста Гайсин і її кохання до юнака зі Львова, який приїжджав на Вінниччину на заробітки

   У виданні «Львів. Дощі. Вишні» є оповідання молодої письменниці – Анастасії Нікуліної. Вона переконана, що її розповіді допоможуть читачам пригадати власні почуття першої закоханості. «Моя героїня немов «водить» читача Львовом: танцями, незвичними рухами. Показує усі його вулички, а саме: як вона їх бачить», – розповідає Анастасія.

   Автори збірки переконані, що «Львів. Вишні. Дощі» сподобаються кожному читачеві, оскільки є «теплими та смачними». Романтичне місто, романтичний настрій, солодкі розмови про любов із присмаком стиглих вишень на вустах — ось те, що вас огорне в цій книжці. Грім серед ясного неба розріже навпіл усі сподівання закоханих і смачно заллє густим дощем розчарування та нової надії. Адже то лише початок цікавої і тривалої історії в оповіданнях про старовинне місто невичерпних таємниць.

 

Наталія Васюк

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 413 | Додав: читалка | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]