Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 8 » Люко Дашвар Покров
13:07
Люко Дашвар Покров

"Хто свою кров не ганьбить, тому вона покров"
"Покров" - це не просто нова книга Люко Дашвар, і сказати, що це просто талант, витвір мистецтва - означає нічого не сказати. Кожен рядок викликає десятки переживань, думок, спогадів, емоцій. Ти віднаходиш себе, чи близьких, чи знайомих. Ти змінюєш свої погляди на життя, пріоритети на майбутнє. Проживаєш книгу від першого рядка "Чорної ночі року 1843-го в курильні власного маєтку..." і до останнього зі змішаними відчуттями, які переповнюють тебе.

Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні славного козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина — зарозуміла шляхтянка Станіслава. Та чи не даремні пошуки? Адже перед цими щасливцями постає непростий вибір — незліченні скарби, що їх мають успадкувати від свого предка, чи кохання і воля…

Якщо ти хочеш не просто відпочити під час читання книги, а віднайти себе, зрозуміти, відкрити для себе щось більше, тоді ти просто повинен прочитати цю книгу.

В.Бендюг

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 263 | Додав: читалка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]