Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Корона, або Спадщина Королівства Руського
11:32
Корона, або Спадщина Королівства Руського

  Пропонуємо увазі читачів книгу «Корона, або Спадщина Королівства Руського» з серії «Бібліотека газети «День». Вона видана восени 2017 року, дуже швидко знайшла шлях до широкого читацького загалу й здобула заслужене визнання експертів. Справді, так про нашу українську історію ще не писали! Книга в найширшому історичному контексті розкриває проблеми переосмислення витоків і природи української державності, відповідальності еліти та народу. CUT$
    Не варто боятися закидів, що історію «переписують». Важливо те, що її треба «передумувати»... Чому корона, а не «ярлик»? Республіка чи монархія? Звідки йде наше державне «літочислення»? Можливо, від київського князя Святослава, який у 971 році уклав мирний договір з візантійським імператором Іоанном Цимісхієм? Або ж від Ярослава Мудрого, тисячоліття утвердження якого на престолі будемо відзначати у 2019 році?
   Це видання із чотирьох розділів, зібрало кращі публікації відомих авторів газети «День», які акцентують увагу на визначальних подіях української історії, відкривають значимість української аристократії. Петро Кралюк, Ігор Сендюков, Володимир Ричка, Ігор Смешко, Ігор Пасічник, Зіновій Партико та багато інших провели колосальну роботу, щоб пролити трохи світла на різні таємниці історії.  Їх статті заслуговують Вашої уваги. 
    
«Книга «Корона, або Спадщина Королівства Руського» – це звернення до минулого з позиції сучасності. Це – матеріал для творення проекту майбутнього. Це – нагода для кожного громадянина усвідомити, що його участь в житті держави не обмежується лише виборами. Ваші стереотипи будуть зруйновані! Ви відчуєте свіжість і новизну нашої спільної історії»,
- говорить Головний редактор газети «День» Лариса Івшина. «Нам приготовлена нашими предками величезна багатюща спадщина і її треба осмислено взяти. Тільки наша готовність дозволить опанувати її», - додає вона.

    Директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки Ірина Ключковська зазначає, що книга «адресована кожній українській родині, кожній українській дитині, тож її можна інтегрувати в навчальний процес».

Підготувала Кудіна О.

 

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 14 | Додав: читалка | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]