Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 19 » Корисні бактерії
10:08
Корисні бактерії

Останнім часом досить часто можна почути, що мікрофлору кишківника легко відновити за допомогою пробіотиків і пребіотиків.
Стаття: Головіна С. Такі корисні біотики / С. Головіна // Пенсійний кур’єр. – 2017. – 9 черв.. – С. 10, пропонує розібратися , що це таке. Тож у чому відмінність між пробіотиками й пребіотиками? Перші – це живі мікроорганізми, другі – хімічні органічні сполуки . До того ж пробіотиками називають мікроорганізми, які становлять нормальну мікрофлору кишківника людини. А пребіотики – це органічні сполуки, що забезпечують найсприятливіші умови для зростання та розмноження саме бактерій нормальної мікрофлори й одночасно пригнічують патогенні та умовно патогенні мікроорганізми. І ті, і інші використовують для лікування різних порушень травлення та захворювання кишківника. Про існування пробіотиків учені здогадувалися давно, відтоді як помітили добротворний вплив на наш організм деяких продуктів. Досліджуючи питання старіння й зібравши дані по 36 країнах, наш відомий учений, лауреат Нобелівської премії Ілля Мечников ще на початку минулого століття встановив, що найбільша кількість довгожителів, які досягли 100 років, живе в Болгарії (чотири на кожну 1000 людей). Вчений пов’язав це з впливом… місцевого йогурту, що містить болгарську молочнокислу паличку. У 1907 році він опублікував результати першого у світі медичного дослідження властивостей болгарської палички та кислого молока. Сам Ілля Мечников до кінця життя регулярно вживав молочнокислі продукти. Чим більше пребіотиків у нашому організмі, тим активніше бактерії розмножуються та краще працюють. На питання : Коли без пре-і пробіотиків не обійтися? Де шукати пробіотики? У чому містяться пребіотики? – ви знайдете відповіді у статті. Читайте – це цікаво!

Підготувала Стадницька Л.

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 170 | Додав: Bibliograf | Теги: pдоров’я людини, gродукти харчування, мікрорганізми | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]