Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 20 » Кохання у житті Тараса
14:56
Кохання у житті Тараса
Усе прекрасне на землі створено любов’ю і в ім’я любові. Видатні люди, натхнені високим почуттям, здійснювали подвиги, робили відкриття, створювали шедеври. Історія їхнього кохання – це ключ до розуміння їхнього внутрішнього світу, джерела духовної енергії. Це стосується і творчого генія Тараса Шевченка. Із трепетом наважуємося торкнутися найтонших струн душі нашого великого поета. Кого любив він, і хто любив його? Хто з жінок своїм полум’яним почуттям і самопожертвою надихнув його на створення вершинних поезій? Хто своєю щирою любов’ю осяяв йому дорогу? Хто покинув його самотнього на тернистому шляху, додаючи гіркоти й розчарування?
Цікаво проаналізувати роль жінок у житті Тараса Шевченка. Його життя і творчість добре опрацьовані й висвітлені в численних працях, але ділянка його інтимного життя, тема жінок на його життєвому і творчому шляху рідко згадувані. Тому треба сподіватись, що багатьох зацікавить тема про зв’язки Тараса Шевченка з жінками, його захоплення, ставлення до жінок та його спроби одружитися.

Кравчук Р. Кохання у житті Тараса / Р. Кравчук // Гетьман. – 2013. - № 6. – С. 8-11.Підготувала Г. Люльчук
Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 417 | Додав: Bibliograf | Теги: життя, жінки, Т. Г. Шевченко, кохання, інтимне життя | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]