Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Січень » 16 » Ірина Мацко. Перехідний вік… моєї мами
18:16
Ірина Мацко. Перехідний вік… моєї мами

Ніби несподівано до Алі прилетіли її тринадцять. І знову все стало якимось дивним  - світ, друзі, події в сім’ї і навіть сама собі. Алю приваблює і насторожує її ж загадкова дорослість. Тіло, погляди, думки і кругозір змінюються так швидко, що обертом іде голова. Її захоплюють нові почуття, бажання, можливості, тривожить внутрішня невизначеність. Багато нових вражень і відчуттів прийшло до неї на порозі дорослості. Несподівано для себе Аля відчула перше кохання, до неї прийшли зовсім не дитячі думки про життя і цінність кожної людини. А ще відкрила смак поцілунку, спробувала спиртне і збагнула, що не завжди щирі наміри керують поведінкою тих, кому віриш.

Найсильніше вразило Алю її ж відкриття, що перехідний вік переживають не тільки підлітки. Виявляється, в її мами — також перехідний період, теж непростий. І в неї є свої таємниці. Мама, долаючи свої труднощі, доростає до розуміння, що її дочка вже майже доросла — інша, ніж була дитиною. І вони починають спілкуватися не просто як мама з дочкою, а як подруги…

Отже, про особливості проживання «перехідного віку» мамою і донькою яскраво, природньо, з гумором, емоційно, щиро-тепло у книзі Ірини Мацко.

Книга є дзеркалом батьківсько-підліткових відносин. Може допомогти  обом сторонам краще зрозуміти думки, переживання, поведінку один одного, знайти спільне.

Прочитала із задоволенням! Чого і Вам бажаю!

І. Петрук

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 585 | Додав: читалка | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]