Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 10 » Інформатика Excel, Visual Basic of Application
17:22
Інформатика Excel, Visual Basic of Application

   Стрімкий розвиток та широке застосування обчислювальної техніки сприяли появі нових дисциплін у вищих навчальних закладах. Однією з таких дисциплін є «Обчислювальна техніка та програмування». Поєднання високої швидкодії сучасних персональних комп’ютерів, добре опробуваних методів обчислення дає змогу одержати результати, спрямовані на вдосконалення та оптимізацію виробництва.

У посібнику Лопотко О. В. Інформатика: навч. посіб. / О. В. Лопотко. – Львів : Магнолія, 2006. – 2017. – 246 с. висвітлено початкові дані щодо середовища Excel, використано елементи програмування мовою Visual Basic of Application (VBA) у середовищі Windows. У кожній темі коротко викладено теоретичні аспекти, подано 30 контрольних завдань і зразок виконання одного з них.

Запропонований посібник буде корисним для майбутніх спеціалістів у набутті навичок самостійної роботи у середовищі Excel та VBA. Скористатись посібником можна у відділі інформації та документів виробничої тематики.

Марія Новікова

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 32 | Додав: texnik | Теги: обчислювальна техніка, ексель, програмування, інформатика | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]