Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 18 » ГАЛИЧИНА МИСЛИВСЬКА. ПОДОРОЖ У МИНУЛЕ
15:11
ГАЛИЧИНА МИСЛИВСЬКА. ПОДОРОЖ У МИНУЛЕ

Сьогодні в Україні зростає інтерес до минулого нашого народу, до історичних коренів становлення державності та національної духовності. У запропонованій статті, ми зануримось в історію Галичини початку ХХ ст., щоб зрозуміти, як відбувалося регулювання мисливства та рибальства в ті часиБез ретроспективного погляду на розвиток мисливства та рибальства неможливо зрозуміти та спланувати його майбутній економічний розвиток. Використання історичного досвіду державного регулювання та управління мисливством з урахуванням сучасних економічних та соціальних особливостей нашого суспільства дасть змогу повною мірою задовольнити потреби всіх мисливців та рибалок України.
   Ознайомитись з цим повідомленням ви зможете у відділі інформації та документів виробничої тематики в статті Проців О. Галичина мисливська / О. Проців // Лісовий та мисливський журнал. – 2013. – № 3. – С. 42-45.

Наталія Литвиненко

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 439 | Додав: texnik | Теги: Історія, Україна, рибальство, галичина, мисливство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]