Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 29 » Фотолітопис Дубенської «Просвіти»
17:55
Фотолітопис Дубенської «Просвіти»

Світити не згоряючи : фотолітопис Дубенської «Просвіти» / упоряд. А. Семенюк ; ред. М. Пшеничний. – Рівне : О. Зень, 2018. – 96 с.

Славетний та подвижницький,  героїчний та трагічний  шлях пройшла Дубенська «Просвіта»  створена наприкінці грудня 1920 року. Пережила вона окупаційний польський, німецький і радянський режими. Як Фенікс відродилася при Незалежній Україні.

Про історію створення та становлення товариства, яскраві постаті (Михайло Черкавський, Сергій Козицький, Юрій Шумовський, Ігор Лозов’юк, Василь Галета та ін..) йдеться на сторінках фотоальбому «Світити не згоряючи : фотолітопис Дубенської «Просвіти». Видання містить цікаві, часто унікальні світлини, які охоплюють майже за 100 - річну історію діяльності Дубенського товариства «Просвіта».

Книга адресована просвітянам, освітянам, журналістам, письменникам, краєзнавцям, громаді Рівненщини, що вболіває за сьогодення і майбутнє України.

Н. Кожан

 

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 114 | Додав: kraeznavzi | Теги: фотолітопис «Просвіти», історія «Просвіти», Дубно, видатні постаті Дубенської «Просвіт, Просвіта | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]