Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Січень » 24 » Фоєр Джонатан Сафран. Страшенно голосно і неймовірно близько.
15:59
Фоєр Джонатан Сафран. Страшенно голосно і неймовірно близько.

     Роман одного з найбільш неординарних авторів сучасності, Джонатана Сафрана Фоєра, вийшов друком у 2005 році та одразу став подією в літературному світі. Його перекладено багатьма мовами, а екранізація 2012 року була номінована на премію «Оскар».

Короткий зміст книги: «Дев’ятирічний Оскар Шелл має важливе й надзвичайно секретне завдання, яке охоплює всі п’ять округів Нью – Йорка. Йогомета – знайти замок до загадкового ключа з комірчини Оскарового батька, який загинув у Всесвітньому торговельному центрі 11 вересня 2001 року. На Оскара чекає бурхлива, зворушлива, часом весела подорож. 


Із відгуків на роман:

 «Страшенно голосно і неймовірно близько» - це наче диво, світанок нового дня, висадка людини на Місяць, Ця історія настільки бездоганно продумана, сміливо написана, до такої міри зворушлива і витончена!»

«Дотепний, глибокодумний, надзвичайно проникливий роман, який поверне читачеві віру в те, що є ще правильні книги у правильному місці, які мають силу змінити світ».

 « Фоєр, безсумнівно, належить до нового типу літературних воїнів – він є віртуозним, мрійливим, винахідливим, смішним і нестямним. Він наповнює сторінки вибуховою силою»

«Надзвичайне літературне досягнення».


Абзац на пробу:

«…Я розглядав карти і малюнки, картинки з журналів, газет та інтернету, а ще фото, які я зробив дідусевою камерою. Цілий світ там умістився. У кінці я знайшов фото чоловіка, що падав.

Чи міг це бути тато?

Можливо.

Хто б це не був, він був кимось.

Я вирвав із альбому сторінки, поставивши останню на місце першої, а першу на місце останньої.

 Коли я почав гортати сторінки, здавалося, що чоловік летить вгору, у небеса.

А якби у мене було більше фото, він би залетів крізь вікно, назад у будівлю, а дим би всотався у діру, звідки вилетів би літак…».

   Якби у світі було більше подібних книг, можливо, у ньому було б менше зла.

Галина Конарчук

 

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 212 | Додав: art | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]