Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 26 » Європейська Житомирщина
15:21
Європейська Житомирщина

Мокрицький Г., Кондратюк Р. Європейська Житомирщина : український вимір : іст.-краєзн. та бібліогр. словник : 555 статей-гасел. – Житомир : Волинь, 2017. – 160 с.

Дана книжка є першою спробою енциклопедичного видання, яку ставить на меті дати стислу інформацію про постаті і події на Житомирщині в контексті її геополітичної історії. Тому і даний історико-краєзнавчий і бібліографічний словник має назву «Європейська Житомирщина: український вимір».

У виданні міститься понад пів тисячі статей-гасел про постаті видатних українців Житомирщини, більшість з яких до недавна були забуті або заморожені, про події, які вважались «білими плямами в історії», про факти, про які ще не так давно вголос не прийнято було говорити.

У довіднику йдеться про все те, що підтверджує європейський, а не азійсько-совецький вимір Житомирщини, її одвічний історико-географічний і генетичний європейський код.

Розраховано на широке коло читачів, але передусім – на учнівську та студентську молодь, викладачів.

Інна Козюхно

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 20 | Додав: kraeznavzi | Теги: видання енциклопедичне, словник бібліографічний, статті-гасла, Житомирщина | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]