Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Червень » 27 » Європейська інтеграція України
12:52
Європейська інтеграція України

Марчук О. Україна асоціювалася з Євросоюзом. Політично / О. Марчук // Незалежний аудитор. – 2014. - № 3. – С. 34 – 36.

21 березня 2014 року в Брюсселі під час позачергового Саміту між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами відбулася церемонія підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Переговори щодо нового базового договору між Україною та ЄС на заміну чинної Угоди про партнерство та співробітництво були розпочаті ще у березні 2007 року, а в 2008-му  узгоджено назву майбутнього документа – Угода про асоціацію. 11 листопада 2011 року в Брюсселі відбувся завершальний, двадцять перший раунд переговорів, де були узгоджені всі положення тексту документа. Під час п’ятнадцятого Саміту Україна – ЄС 19 грудня 2011 року в Києві лідери України та ЄС офіційно заявили про завершення переговорів щодо Угоди, а 30 березня 2012 року в Брюсселі глави переговорних делегацій її парафували.
Угода про асоціацію налічує понад тисячу сторінок, а за своєю структурою складається з преамбули, семи частин, 43 додатків та 3 протоколів.
«Ми знаємо, що завдяки цій Угоді післязавтра у нас буде європейське майбутнє», - заявив Арсеній Яценюк журналістам після церемонії підписання документа.
Що ж підписала Україна 21 березня 2014 року? Про це можна дізнатися, прочитавши статтю О. Марчук «Україна асоціювалася з Євросоюзом. Політично» на сторінках журналу.
 

Підготувала Н. Юшкова

 

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 411 | Додав: Bibliograf | Теги: Угода, асоціація, Україна - ЄС | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]